Юна ужгородка Даніела Якобчук вдруге серед претендентів на участь у дитячому “Євробаченні”

Претендентів на участь у фіналі цього року було 79 (вік від 10 до 15 років). Змагання за право представляти Україну на конкурсі відбудеться 12 червня і транслюватиметься на Першому національному телеканалі.

Підтримати ужгородку можна шляхом sms-голосування, однак через дещо змінені правила фіналу національного відбору думка журі теж враховуватиметься. VIІІ конкурс дитячого «Євробачення» пройде у Мінську 20 листопада. Сама маленька співачка зізнається, що з-поміж цьогорічних фіналістів дуже багато достойних. Деяких діток уже жартома називають ветеранами дитячого «Євробачення», оскільки вони щороку беруть участь у цьому конкурсі.

12 червня Даніела виступатиме у фіналі з веселою і позитивною «Сонячною піснею», написаною у співавторстві з Русланом Талабірою. Маленька співачка вже досить впевнено почуває себе на сцені, розуміє, що журі враховує не лише вокальні здібності конкурсантів, а й хореографію, артистичність, та зізнається, що перед конкурсом завжди переживає. «Головне не слухати інших конкурсантів, взяти себе в руки і думати про слухачів. Якщо в них з’явиться посмішка — це вже добре. Але для того, щоб викликати такі емоції, варто й самій посміхатися», — таке правило завжди застосовує дівчинка. Вокалом Даніела Якобчук почала займатися з 6 років. Не пропустіть фінал — підтримайте ужгородку.

P. S. Батьки Даніели разом із вчителькою по вокалу звертаються до небайдужих та любителів дитячої творчості допомогти здійснити мрію 11-річної дівчинки — видати перший власний музичний альбом. Якщо можете допомогти — звертайтеся до редакції «РІО».

Людмила Федоришина, РІО

clipnews