ІСТЕРІЯ ПАНІ РИТИ

– Сергію Миколайовичу, звідки якась аномальна істерія у пані Рити Мощак-Шеби з питання щодо басейну?


– Все дуже просто. Коли 19-ть років тому перестав працювати басейн,– ніхто не кричав, коли 50% продали вісім років тому Ващуку (за 10% ціни, яку я сплатив) – ніхто не кричав, коли ж Ратушняк придбав (а не вкрав) за мільойон доларів, щоб разом з іншими приватними інвесторами спробувати відродити об’єкт, – почався гавкіт групи гівнюків, які для міста нічого корисного не зробили.


Один отримав, як депутат майже гектар землі біля «Дастора» – ніби для басейну, продав за мільйон доларів, поклав їх в кишеню, а зараз волає про турботу за діточок і за плавання, але ні земельки ні жодної копійки ще на це не дав і не дасть. Щож до параноїдальної «девицы– Ритки», то тут взагалі немає де пробу класти. По-перше, заробляє на продажу алкоголю і тютюну в «Алко-шопі» , скалічуючи молодь і неповнолітніх, в порушення вимог всіх законів повісила ресторан на мостовому вході в ужгородський замок, де також споює людей і волає про здоров’я нації. Хоча основна причина в тому, що вона боргує мені і моїм дітям 50 тис. дол.США і не хоче віддавати взамін на те, що перестане гавкати.


Ось і вся параноя і істерія. Зараз відбувся аукціон. В прозорості сумніву не має. Риточка виграла купівлю ями від басейну, зараз ми подивимось на оплату об’єкту, відновлення і повернення його місту… Як це і декларувала ця пані. А Балоги, Каламунячки і інші бариги і політімпотенти, які стоять за цим сморідом мають можливість вперше не вкрасти від міста і області, а інвестувати в нього… Хоча крім чергової комбінації з трьох пальців від цієї зграї ми нічого не отримаємо,– не треба бути і Нострадамусом.


clipnews