Інна Конар: «Ситуація спонукає нас до оптимізму. Довіра до банків повертається…»

Як доказ цьому, у першому кварталі 2010 року українська банківська система скоротила збиток у понад півтора рази — до 4,423 млрд. грн. порівняно з аналогічним періодом 2009 року. Ситуації на грошово-кредитному ринку також властиві тенденції до збільшення коштів населення в банківській системі. Інна Конар вбачає заслугу в цьому працівників банківської сфери, які завдяки своїй відданості справі, професіоналізму не допустили обвалу банківської системи.У квітні 2010 року банківська система України досягти приросту дипозитного портфелю на рівні 8 млрд. гривень. Це є найбільший приріст за останні 1,5 року, що може свідчити про повернення довіри до банків. Це одночасно має спонукати банки і до кредитування економіки країни. Інна Конар прогнозує, що вже у вересні активізується кредитування, особливо вітчизняного сільгоспвиробника. Своє сприяння в цьому обіцяє держава.
Минулого року банки “почистили” свої активи, змінили аспекти в роботі з клієнтами, виставивши пріоритети на прозорості, довірливих стосунках, максимальному сервісі. Неперспективні банківські відділення (по місту їх порожні приміщення нині можна побачити в багатьох місцях) закривалися або ж змінювали місце розташування.Загалом 130 банків на кінець квітня вийшли на прибуток, повідомила Інна Конар. «Ситуація спонукає нас до оптимізму. Довіра до банків повертається,» — запевнила вона.Принагідно Інна Конар привітала своїх колег з професійним святом і побажала задоволення від праці та матеріального стимулу.
Для довідки. «А-Банк» на ринку банківських послуг працює 16 років. В Ужгороді відкриті й працюють чотири відділення «А-Банку», планується відкрити ще два. Друге відділення «А-Банку» має невдовзі відкритися в Мукачеві.

clipnews