Ігор Гамула залишається у керма ФК “Закарпаття”

Таке важливе рішення керівники ужгородського клубу прийняли одразу по завершенні сезону 2009/2010. Нехай головний тренер і не допоміг колективу закріпитися у прем’єр-лізі цього чемпіонату, однак прогрес за його керування очевидний. Тож контракт, що минулого літа був укладений за схемою “1+1” (один рік роботи з можливістю продовження ще на дванадцять місяців), з Ігорем Васильовичем пролонговано.


“Наразі я вже в Луганську, де відвідую своїх родичів, далі прямую у Ростов у гості до своєї дочки, а кінець відпустки пройде для мене у Москві, де завершуватиму навчання на тренерську ліцензію категорії “про”. А вже 5-го червня знову приїду в Ужгород, — сказав журналісту прес-служби ФК “Закарпаття” Ігор Гамула. — На Закарпатті залишаюся, бо бачу велику перспективу роботи в цій команді: прем’єр-лігівська основа буде збережена. І за сезон у першому дивізіоні, вірю, вдасться “обкатати” хлопців настільки, що повернення в елітну лігу повинно пройти для нас безболісно”.


До слова, уже визначено й завдання, яке стоятиме перед колективом Ігоря Гамули — до прем’єр-ліги “Закарпаття” попрямує з першої позиції першої ліги.


ФК “Закарпаття”

clipnews