Гуртожиток з людьми відрізали від водопостачання у Мукачеві

Нині гостро стоїть питання по боргах за водопостачання. У позаминулому номері «Мукачівської Ратуші» називались імена першої двадцятки найбільш злісних неплатників. Цей список буде продовжено в наступних номерах газети. Зовсім не платять за водопостачання мешканці гуртожитку на вул. Писарєва. Золтан Золтанович дав доручення керівництву ЖРЕП № 3 повністю відключити гуртожиток від водопостачання, а на подвір’ї встановити цистерну з водою. У кого буде потреба в воді, нехай купує.

Міський голова відзначив також, що працювати комунальникам доводилось у складних умовах, через вказівку попереднього Уряду Казначейство не давала місту його ж власних грошей. За великого снігу не було їх на придбання пального, сипучих матеріалів. Добре, що виручили добрі люди, спонсори, які придбали для міста і пальне, і сіль для посипання тротуарів. Як завжди весною першою необхідністю є проведення ямкового ремонту доріг. І знову виручають спонсори. Отож, комунальники нині працюють не завдяки підтримки, а всупереч. І намагаються працювати на совість.

Виконком затвердив вартість платних медичних послуг, що надаються Мукачівською ЦРЛ, зокрема, вартість досліджень вірусологічної лабораторії, комп’ютерної томографії, оздоровчого масажу штучного переривання вагітності, бальзамування. При цьому головний лікар ЦРЛ Василь Васюта підкреслив, що за ці послуги хворим, які матимуть направлення лікаря, платити не буде потрібно.

Розглянуто низку питань, поданих начальником служби у справах дітей Ольгою Степановою. Так, зокрема, у зв’язку з виїздом за межі країни сім’ї Вовк, прийнято рішення про ліквідацію дитячого будинку сімейного типу їх імені. Натомість, враховуючи рекомендації обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, матеріали та висновки, подані службою у справах дітей Мукачівського міськвиконкому вирішено на базі ДБСТ Вовк створити аналогічний заклад сім’ї Каменєвих, де виховуватимуться шість дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Зареєстровано Мукачівське міське спортивно-оздоровче товариство ромів «Романо Джівіпе» («Ромське життя»).

З питання про заходи по покращенню санітарного стану міста виконком уповноважив керівництво ТзОВ «АВЕ-Мукачево» складати протоколи про адміністративні порушення, передбачені ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Затверджено також вартість ритуальних послуг для безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною. Розглянуто також низку питань з приватизації та будівництва.

“Мукачівська ратуша”

admin