Футбольний Кубок Міжгірщини завоював ФК “Колочава-Негровець”

І цього разу найхарактернішою рисою двобою футбольних клубів стала безкомпромісна гра, на яку прийшла подивитися, до речі, чимала аудиторія глядачів.


Щоправда, перша половина зустрічі виявилася миролюбною за результатом — 0:0. Зате після перерви вболівальники отримали справжню насолоду, коли голи сипалися, мов з рогу достатку, причому всі вони були на різний смак, з розряду, як кажуть, малих футбольних див. Спочатку “урожайними” виявилися атаки тереблянських гравців, які тричі розписалися у сітці воріт лозянців. Скривджена такими несподіваними прикрощами команда з-під Кука мобілізувалася і відповіла з блискавичним інтервалом теж двома результативними ударами. За рахунку 3:2 загальний вболівальницький апетит від матчу явно зріс, але команда тандему двох сусідніх сіл невдовзі своїм фанам з Колочави і Негрівця його подвоїла, а лозянцям пригасила, забивши ще один м’яч. Фінальний свисток судді Олександра Бланка зафіксував у гостросюжетній боротьбі вольову перемогу торішнього чемпіона району ФК “Колочава-Негровець” — 4:2. Голи забивали: у переможців у свій актив хет-трік записав Юрій Балог, ще один гол на рахунку Івана Яреми^ у переможених відзначилися Владислав Панюта (з пенальті) та Василь Маркович.


Заступник голови РДА Микола Тимощук вручив кубок капітану ФК “Колочава-Негровець” Івану Ігнатюку, спецпризів удостоїлися також Віталій Попович (ФК “Лозянське”) — як кращий воротар, Юрій Балог (ФК “Колочава-Негровець”) — кращий бомбардир, Іван Ярема (ФК “Колочава-Негровець”) — кращий гравець кубкового турніру.


За розіграшу кубок “кували” у складі його володарів: Іван Ігнатюк, Василь та Юрій Романюки, Іван Росоха, Василь Ігнатишин, Іван, Юрій, Сергій Яреми, Юрій Балог, Іван Сокира, Микола Німець, Василь Шмулига, Володимир та Іван Барни, Володимир Пуга, Юрій Шетеля, Тарас Сюгай.


Голова федерації футболу Міжгірщини Євген Бундзяк, відзначаючи позитивні якості баталій за кубок, водночас схвально відгукнувся і про об’єктивність суддівського корпусу.


На цей раз ФК “Брадолець” у черговому турі обласної першості “Дитяча ліга” і минулої суботи спіткала невдача у Солотвині: молодший склад програв супернику з рахунком 1:3, старший — 0:1. Наступну гру колочавці проводять у Тячеві.


Сайт Міжгірського району

clipnews