ФАНТОМ У ВИШИВАНЦІ Частина 2

Наприклад, для відвертої військової інтервенції. І, як приклад такої політики, ми наводили сумний досвід колишньої Югославії, другої (після СРСР) за величиною та своєю потужністю федерацією слов’янських народів. І саме у цій розваленій нині державі свого часу наполегливо поширювався дурман націоналістичної ідеології. Точніше, ідеологій, оскільки і сербам, і хорватам, і чорногорцям, і всім іншим народам СФРЮ вперто нашіптували імпортні та свої “благодійники”: “Ви – кращі! Ви – гідні райського життя! А вас принижують, гноблять, експлуатують!..”. Десятками років бацила націоналізму роз’їдала могутній, здавалось би організм федеративної держави південних слов’ян. І роз’їла! Брат пішов на брата зі зброєю у руках!!! До речі, ще й нині ніхто не розкрив таємницю: а звідки ж з’явилася у мирного населення Югославії така маса зброї, яка дозволила перетворити це спокійне, здавалось би, суспільство на кілька смертельно ворогуючих таборів? Чимало хто із нас, закарпатців, наприкінці 80-х років частенько їздив до Югославії, рятуючись на тамтешніх базарах від економічного колапсу, що наставав уже на нашій землі. Отож згадайте ті часи, земляки, і подумайте самі: чи могли ми уявити тоді, що у цій спокійній і зовні цілком заможній країні невдовзі спалахне кривава братовбивча війна? Згадайте і чесно признайтеся самі собі, що подібне тоді нікому би з нас і у поганому сні не наснилося б! Але ж сталося… Хто ж саме озброїв, навчив азам військової справи, а відтак і кинув у бій проти своїх же співгромадян тих людей, мешканців Югославії, які ще вчора спільно жили, працювали, кохалися, мріяли про майбутнє? Хто перетворив братів на ворогів? Та ті ж самі “благодійники”, які роками прищеплювали їм бацили взаємної ненависті, ворожнечі, лютої ксенофобії: “Хто не свій, той – ворог. Бий!”. І робили цю чорну справу “тихі добродії” зовсім не тому, що їм більше подобалися серби або хорвати, або македонці чи чорногорці. Ні! Просто їм дуже “подобалися” Балкани як найважливіший стратегічний плацдарм в самому серці Європи. Плацдарм, з якого легко і зручно контролювати не лише весь Південь та Схід континенту, але й Середиземномор’я та нафтоносні регіони Близького Сходу. Недаремно ж саме ця багатостраждальна земля Югославії споконвіку була ареною запеклих військових баталій. І споконвіку завойовники різних ґатунків розпочинали агресію саме з того, що нацьковували одні балканські народи на інші. “Розділяй і владарюй!”. Старий-старий принцип, який, на жаль, саме старіти й не хоче…


Сьогодні ж ті самі отруйні зерна ненависті дехто з наших і не наших політиків вперто намагається посіяти і в душах громадян України. Для чого це робиться? А про це найкраще сказав… канцлер Німецької імперії Отто Бісмарк, слова якого ми наводили минулого разу. Але сьогодні я все ж нагадаю вам ці слова “залізного канцлера”:


* * *


Могущество России может быть подорвано только отделением от неё Украины… необходимо не только оторвать, но и противопоставить Украину России, стравить две части единого народа и наблюдать, как брат будет убивать брата. Для этого нужно только найти и взрастить предателей среди национальной элиты и с их помощью изменить самосознание одной части великого народа до такой степени, что он будет ненавидеть всё русское, ненавидеть свой род, не осознавая этого. Всё остальное — дело времени. (“Вікіпедія”).


* * *


Вдумайтесь, будь ласка, в ці слова: в них немає навіть натяку на будь-яку “любов” або хоча би симпатію чи повагу до нас – українців. В них є лише ненависть до Росії та ледь прихована “любов” до казкових російських багатств, до яких тоді, в часи канцлера Бісмарка, відносились і багатства українських земель. Ця “любов” до наших земель та скарбів була, є і ще довго залишиться щирою для всіх західних “благодійників”. Що ж стосується наших народів, то для них в арсеналі цих “благодійників” є лише ворожнеча і ненависть. І хай не бреше пан Олег Тягнибок, запевняючи нас з телеефіру, що “націоналізм – то є любов”. Давайте згадаємо, яку “любов” пропонував Україні один із головних духовних наставників пана Тягнибока та йому подібних “миздобулів” пан Роман Шухевич. Ось, що говорив цей “герой України” ще восени 1941 року:


* * *


“ОУН повинна ФІЗИЧНО ЗНИЩИТИ всіх, хто визнав радянську владу. Не потрібно боятися, що люди проклянуть нас за жорстокість. Нехай із 40 мільйонів УКРАЇНСЬКОГО населення збережеться лише половина – нічого страшного в цьому немає”.
(19 листопада 1941року)


* * *


І це “програма дій” людини, яку сьогодні офіційно проголосили “Героєм України”?! “Герой”, який готовий був знищити свій власний народ заради чужинського “фантому у вишиванці” замість живої, реальної, хоча й такої різноманітної, часом навіть суперечливої, але ІСТИННОЇ України?! А сьогодні пан Тягнибок намагається переконати нас, українців, яких отакі шухнвичі готові були винищити до ноги, що отака “ідеологія” є “любов’ю”? Любов’ю до кого і до чого, панове? До мертвих тіл родичів, друзів, сусідів і всіх інших,кого “полюблять” однодумці Шухевича, Тягнибока та їм подібних “любителів” України? Звісно, дехто із наших співгромадян може заперечити, мовляв, все те, що говорив свого часу “герой України”, гауптштурмфюрер СС Роман Шухевич – породження давно минулого часу. А сучасні наші “навики” ніби то вже зовсім не такі: вони, мовляв, порозумнішали і стали “білими та пухнастими”. Знаєте, хотілося б повірити у це, але…


Але самі ж “навики” спростовують подібну наївність. Так, наприклад, після того, як було опубліковано першу частину цього матеріалу (“Фантом у вишиванці”, газета “Вісті тижня-центр”, 15.05.2010 р.^ Інтернет-сайт “Clipnews.info“^ 14-15.05.2010 р.), ми одержали чималу кількість відгуків на цю публікацію. І серед них був один, який, вочевидь, належав одному із прибічників Бандери, Шухевича, Тягнибока та інших “екстрім-патріотів”. Прочитайте самі слова не давно мертвого гауптштурмфюрера, а нашого з вами СУЧАСНИКА і переконайтеся в тому, що людожерський світогляд нацистів не змінився ні з роками, ні з новими, здавалось би, реаліями в нашому “демократичному” світі. Читайте, будь ласка:


* * *


Ублюдків-сербів в 1999 році америкоси бомбили правильно. Бо вони, серби, вкрай обнагліли. Отоді їх гонор поставили на місце. Серби це не люди, а справжні скоти. Такі само скоти, як і кацапи. Дуже вже вони болісно переживали розпад Югославії – абсолютно штучного, абсурдного державного утворення ( як і СРСР). Однак Біл Клінтон їм трохи мозги на місце поставив. Честь йому й слава за це!
…Я й зараз з піїтетом
та замиранням серця згадую Бєлград у диму в квітні 1999-го. Бо серби тоді вигрібали не тільки за свій ублюдочний шовінізм, а й за те що вони вже не одне століття перед в кацапів колінкували.
Не думаю, що бомбардувань більш не буде. Рано чи пізно може бути бомбардований будь-який проросійський регіон в Україні
. Той, хто схоче раптом стати черговим субєктом РФ. Потенціалу американських збройних сил вистачить на всю москвофільську сволоту.


* * *


В цій прокламації сучасного “фашизму у вишиванці” ми змінили лише нецензурні слова. І якщо хтось із вас, шановні читачі, раптом нам не повірить і вирішить, що ця людиноненависницька прокламація – наша вигадка заради “ефекту”, то нехай сам не полінується і зазирне на Інтернет-сайт “Clipnews.info“, де в коментарях до публікації “Фантом у вишиванці” зможе на власні очі побачити оригінал цього паскудства, автор якого сховався під псевдонімом “SIETEK“. До речі, було б непогано, якби цей коментар прочитав і сам пан Олег Тягнибок. Можливо, він зміг би знайти в цих бузувірських сентенціях свого однодумця бодай один-єдиний, бодай примарний натяк на оту саму “любов”, якою, за словами пана Олега, є сьогодні ідеологія націоналізму. Але гадаю, що подібне чудо не пощастить здійснити навіть йому, “фюреру” Тягнибоку. Адже відверта суть настроїв “фашиста у вишиванці”, який іменує себе “SIETEK“, аж ніяк не відрізняється від суті ідей гауптштурмфюрера СС пана Шухевича: знищити, вбити всіх “зайвих” людей заради свого власного торжества. І торжества тих темних сил, які і занесли на Україну націоналістичну чуму.


Шановні земляки, українці! Відкиньте геть всі “гарні слова” і оманливі гасла, якими наші нинішні “миздобули” прикривають істинну суть свого нацистського “віровчення”. Подивіться на результат, подивіться на те, до якого сатанинського світогляду приводить сліпа віра в їхеі гасла і “гарні слова”. Пан “SIENEK“, як ми бачимо” з величезним задоволенням ( з піїтетом та замиранням серця“) згадує “Бєлград у диму” і готовий рукоплескати американському президенту за те, що той бомбами “поставив на місце мозги” нашим слов’янським побратимам – сербам (“Честь йому й слава за це!”). І наш “фашист у вишиванці” навіть не замислюється над тим, що бомбами не “ставлять на місце”, а просто вибивають мізки з людей. З жінок, дітей, немічних дідусів та бабусь – з мешканців Бєлграда, які ні в чому не завинили ні перед Білом Клінтоном, ні перед Америкою, ні перед Богом та людьми. Їхня провина була лише в тому, що вони були… СЕРБАМИ. А отже – “скотами”, як то вважає наш новітній фашист. Чому “скотами”? А тому, що вони, серби, нібито нагадували йому “кацапів”, тобто росіян. А ще тому, що серби споконвіку по-братньому ставилися до росіян, як, до речі, і до українців також. За це, виходить, їх варто було нищити бомбами. “З піїтетом та замиранням серця“!..


Але з не меншим “піїтетом та замиранням серця” наш саморобний фашист готовий спостерігати за агонією ге лише чужих народів, але й свого власного – українського. Пригадайте його слова: “…Не думаю, що бомбардувань більш не буде. Рано чи пізно може бути бомбардований будь-який проросійський регіон в Україні. Той, хто схоче раптом стати черговим субєктом РФ. Потенціалу американських збройних сил вистачить на всю москвофільську сволоту“. Відчуваєте, скільки “любові” в цих словах запеклого однодумця пана Тягнибока?! Він готовий знищити свій власний еврод, тобто нас із вами, аби лише позбутися “москвофільства”. Яка ж різниця між цими словами нашого СУЧАСНИКА і заявою гауптштурмфюрера Романа Шухевича майже 70-річної давності: “ОУН повинна ФІЗИЧНО ЗНИЩИТИ всіх, хто визнав радянську владу. …Нехай із 40 мільйонів УКРАЇНСЬКОГО населення збережеться лише половина – нічого страшного в цьому немає”? Та жодної різниці немає! Та сама людиноненависницька, бандитська суть, яку зазвичай ховають від наших очей за кольоровими гаслами та чепурними словами про “любов до України”, про “садок вишневий коло хати” і все тому подібне. Це все – слова, слова і слова!.. Коли ж доходить до справи, то назовні вилазять хижі ікла та пазурі звірів у людській подобі. Так було завжди! Зазирніть до історичних джерел і самі одразу ж побачите, як наші “патріоти” і “національні герої” завжди і неодмінно приводили в Україну чужі та ворожі війська: гетьман Дорошенко – турків, Виговський – поляків, Мазепа – шведів, сучасніші “гетьмани” – австрійців, німців, румунів, фашистів всіх існуючих сортів та різновидів. А зараз готові накликати на нас із вами американські бомбардувальники: “ Потенціалу американських збройних сил вистачить на всю москвофільську сволоту .


Ну, припустимо, винищать такі “українолюби”, як панове Шухевич, Тягнибок, “SIETEK” та тому подібні “екстрім-патріоти” більше половини населення України за “москвофільство”. Що далі? “Запануєм, рідні браття, у своїй сторонці”? Ох, сумніваюсь!.. Це прості, майже неписьменні дядьки та наївні підлітки зі “шмайсерами” в руках, які ховалися у схронах УПА, могли щиро вірити, що воюють за Україну. Припускаю, що навіть ті молоді галичани, яких “зачмелили” бандерівською пропагандою та які добровільно встали до лав дивізії СС “Галичина”, також щиро вірили, що допомагають Гітлеру “визволити” Україну від комуністів та “москвофілів”. Але просто неможливо повірити, що їхні вожді – Бандера, Мельник, Шухевич, Стецько – також нічого не знали про СПРАВЖНІ плани Гітлера та його посіпак щодо України ьа всіх інших слов’янських народів. Адже біснуватий фюрер цих планів ніколи й ні від кого не приховував, а навіть широко їх “рекламував”. А плани ці були ось такими:


* * *


О судьбе Украины, которую ей готовил Гитлер


Немцы НИКОГДА не признавали Украину. Более того в “Майн Кампфе ” Гитлер писал: “Причиной бедственного существования немецкого народа является малый размер немецкой территории. Целью национал-социалистической политики является не завоевание колоний а присоединение к Германии новых территорий с ПОЛНЫМ УНИЧТОЖЕНИЕМ местного неполноценного славянского населения. Счастье немецкому народу принесет НЕМЕЦКИЙ ПЛУГ там, где немецкий МЕЧ очистил землю “. Поэтому немцы планировали ПОЛНОЕ УНИЧТОЖЕНИЕ народа Украины и заселение ТОЛЬКО немцами. Хотя первые 10-20 лет допускали использование украинцев как рабов. Оккупировав Украину в ходе неудачной для РККА кампании 1941 года, немцы сразу приступили к организации “Нового порядка “. Юго-западную Украину (Одесская, Кировоградская, Херсонская области) они под названием Транснистрия передали на “вечные времена” Румынии. Нынешнию Западную Украину (Восточную Галицию) немцы не считали Украины и передали её своему генерал-губернаторству под названием Польша“(“Дистрикт Галиция”). Слобожанщину и Донбасс они считали частью Росссии, как это было до большевиков, и передали её в оперативное подчинение Вермахту, с последущей, после победы, передачей в вассальное прогерманнское государство “Остгебит Русьлянд”. И только центральную Украину немцы считали Украиной и планировали её присоединить к Германии под названием “Рейхкоммисариат Украина” с дальнейшим полным уничтожением неполноценного” местного населения.* * *


Сьогодні багато хто з наших політиків та “батьків нації” переконує українців, що Європа, мовляв, уже не та, що раніше. Можливо, що й не та… Але ставлення до українців, як до людей якогось “другого сорту” (а може, й “третього”) все ще існує. Щойно у Празі розгорівся скандал навколо публічної заяви одного з політичних лідерів Чехії, який відверто сказав журналістам, що ГИДУЄ їздити у празьких трамваях, оскільки там їздять “брудні українці”. У Німеччині викрито цілу мережу “цивілізованих європейців”, яким їхня “цивілізованість” не перешкодила торгувати… нашими дитинчатами. Ну, а жінка-українка в тій самій “цивілізованій” Європі давно уже стала синонімом слів “повія” та “шльондра”. Чи не здається вам, шановні друзі, що таке ставлення до нашого народу не багато чим відрізняється від отого нацистського розподілу народів Європи на “панівні” (“апійські”) та “неповноцінні”. І, як не гірко, ні тоді, ні сьогодні “чистокровні” європейці нас із вами не відносять до числа “панівних” націй нашого континенту. А ми, здається, і самі не дуже журимось цим, принизливо випрошуючи у пихатої бабці Європи: “Пустіть хоч з краєчку до хати!..”. Замість того, аби навести порядок у власній хаті і примусити всіх поважати наш великий народ не у політичних деклараціях та дипломатичних заявах, а насправді і щиро.


Це все – не гарні “байки” лідерів українських нацистів про “квітучу Україну без москалів”, а РЕАЛЬНІ ФАКТИ. Такі ж реальні, як і ті мільйонні жертви, які поніс український народ у війні з фашистським чудовиськом А тому і не варто, мабуть, сьогодні робити “національних героїв” з тих свідомих чи несвідомих запроданців, які допомагали чужинцям зі свастиками на мундирах реалізовувати свої розбійницькі плани по тотальному ЗНИЩЕННЮ України та українців. Тим паче, що від цих своїх планів сучасні нащадки “шухевичів” та “бандер”, як ми щойно бачили, не відмовились і сьогодні: “Рано чи пізно може бути бомбардований будь-який проросійський регіон в Україні”.


А пан Тягнибок вельми серйозно заявляє нам з телеефіру: “Націоналізи – то любов!”. Господи! Спаси Україну від такої “любові” і від таких “патріотів”!!!Богдан Ганжа,


Центр журналістських досліджень

clipnews