Дітям в радість, дорослим за правило

Минулими вихідними у кіно комплексі «Доміон» було галасливо та весело як ніколи. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, що відзначатиметься у всьому світі 1 червня, за ініціативи Ужгородського міськвиконкому, КП ЖРЕР №5 та Закарпатського відділення «А-Банку» у кінокомлексі в суботу та неділю було проведено безкоштовні сеанси перегляду стрічки «Залізна людина – 2» для дітей міста.
Діти завітали у кіно як невеликими групами, так і централізованими колективами, як учні ЗОШ №10. Вчителі школи взагалі були приємно вражені цим заходом, оскільки досі не часто випадала нагоді влаштувати дітям подібні акції, і то безкоштовно.
Після сеансів малеча була задоволена і жваво обговорювала перипетії стрічки, згадуючи найяскравіші моменти та обговорюючи спец ефекти. А головне, на обличчі у малечі була посмішка, що є головним мірилом їх задоволення.
З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дитини КП ЖРЕР №5 та «А-Банк» запланували ще приємні сюрпризи для дітей. Зокрема, 1 червня о 15:00 на перехресті вулиць 8 Березня та Грушевського, біля піццерії «ТВІНС» відбудеться щорічний конкурс краси «Міс мікрорайону», що є гарною багаторічною традицією КП ЖРЕР №5. Юні ужгородці будуть змагатися в декількох номінаціях, братимуть участь у конкурсі малюнку на асфальті, тощо. Під час урочистостей «А-Банк» проведе нагородження юних митців, що прийняли участь у конкурсі малюнку «Мій сусід «А-Банк», яка тривав протягом місяця і будь-хто з юних ужгородців мав змогу взяти у ньому участь.
Для дітей вже підготовлена шоу-програма та багато подарунків, тож свято обіцяє залишити незабутнє враження у молодого покоління ужгородців.

clipnews