Чопська міськрада затвердила бюджет міста на 2010 рік

Найперше народні обранці Чопа розглянули бюджет міста на 2010 рік. З інформацією з цього питання виступила начальник фінансового управління Чопського міськвиконкому Кнарік Бакі. Вона зазначила, що загальний обсяг доходів бюджету на поточний рік прогнозується у сумі 25896,8 тис.грн, у тому числі субвенцій з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, пільг та житлових субсидій 6233,7 тис.грн. Основним джерелом доходів загального фонду залишатиметься податок з доходів фізичних осіб, прогнозована сума якого становитиме 17579,0 тис.грн.

Зазначеним рішенням передбачається найбільше спрямувати кошти на освіту –7289,5 тис.грн, культуру – 827,0 тис.грн, фізичну культуру і спорт – 192,0 тис.грн. На видатки по оплаті праці, придбання продуктів харчування, за енергоносії у бюджеті визначено 10609,2 тис.грн.

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку м.Чоп на 2010 рік інформувала начальник відділу економіки та власності міськвиконкому Олена Яловчук. Заступник міського голови Володимир Хижняк розповів про заплановані роботи у сфері капітального ремонту житлового фонду, доріг, будівництва та реконструкції.

Міські парламентарі підтримали звернення депутатів облради щодо недопущення відкриття на території області будь-яких об’єктів тимчасового перебування іноземців.

Також прийнято звернення до депутатів обласної ради щодо порушення питання перед Кабінетом Міністрів України стосовно збільшення чисельності працівників міської міліції.

Перше засідання закінчилось затвердженням відповідних розпоряджень міського голови та розглядом земельних питань, з яких ухвалено 10 рішень, – йдеться у повідомленні начальника відділу внутрішньої політики міськвиконкому Діани Вашко.

А.Мегіц, Закарпатська обласна рада

admin