Бокс. Віталій Кличко vs Альберт Сосновський. Телеканал «ІНТЕР»!

31-річний поляк назвав майбутній поєдинок найважливішим боєм у своєму житті. Заради зустрічі з Кличком-старшим у ринзі Сосновський навіть відмінив запланований на 9 квітня поєдинок з Одлі Харрісоном. Сосновський став другим в історії польського боксу претендентом на титул чемпіона світу у надважкій категорії, і втрачати такий шанс у своїй кар’єрі не збирається.


Останні суперники Віталія Кличка нагадували живі мішки – заявив Сосновський. – Вони не вірили у свої сили, і кожен з них програв чемпіону ще у роздягальні. Ця арена мене вразила. І мене абсолютно не турбує той факт, що мене вважають аутсайдером у майбутньому поєдинку. Я стану першим польським чемпіоном світу у надважкій вазі.


Підготовку до поєдинку з поляком Віталій традиційно провів у тренувальному таборі в Австрії, у гірському селищі Гоїнг. У Кличка-старшого було 6 спаринг-партнерів, серед яких британець Ола Афолабі. Віталій Кличко, як завжди перед боєм, спокійний і впевнений у своїх силах, але недооцінювати суперника не збирається.


Я переглядав бої Сосновського на DVD і маю визнати, що поляк – дуже досвідчений, швидкий і непоступливий боксер – відзначив Кличко. – Він зробить усе, щоб відвоювати у мене пояс, але я обіцяю, що цього не станеться. Я маю бажання підтвердити, що я, як і раніше, є найсильнішим суперваговиком у світі. Я сповнений енергії, перебуваю на піку форми, і жодні травми мене не турбують. Я був у кутку рингу, коли Володимир на цій арені переміг Руслана Чагаєва. Маю зізнатись, що у той момент я заздрив братові, і мені закортіло, чого б це не коштувало, провести тут поєдинок. 29 травня моя мрія здійсниться. У Гельзенкірхені чудовий стадіон і неймовірні вболівальники.


Не пропустіть пряму трансляцію бою за титул чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC на “Інтері”.


Субота, 29 травня 23:50


Неділя, 30 травня 08:15
Читайте также:


Виталий Кличко нокаутировал Альберта Сосновского (ФОТО)

ONLINE-трансляція поєдику: Кличко – Сосновський. Онлайн

clipnews