7 правил хорошого курортного роману

Усе хороше створюється за правилами. Іноді – суворими. Іноді – відчайдушними. Відпустка та курортний роман – не виняток.

Отже:

Правило номер один. Відмовся від реалій життя!

Запам’ятай! На час відпустки для курортного роману тобі не потрібна опора в житті. Не потрібен чоловік, який ніколи не бреше й не зраджує. Тобі не потрібен той, хто ніколи не забуває про твій день народження, любить дітей і вміє вкручувати лампочки, з міцним здоров’ям і не марнотратник.

Героям курортного роману «посадова інструкція» наказує вміти добре обманювати та тринькати грішми… Нехай твій герой буде безнадійним поетом, досвідченим плавцем, невтомним танцівником, чудовим оповідачем, просто красенем, відвертим бабієм! Це все, що тобі потрібно, щоб відпустка стала незабутньою! Щастя всього свого життя, того, на кого можна покластися й у горі, і в радості, і померти з ним в один день, знайдеш потім, згодом…

Правило номер два: дозволь собі все!

Ти не можеш собі дозволити прийти в офіс без манікюру та каблуків… На вулиці тримаєш спину прямо та стежиш за ходою, вдома – уважна до батьків, чоловіка, дітей. Ти не їси солодкого, бо фігура не пробачить, і намагаєшся висипатися, щоб не було мішків під очима. Подумай: а чи є в цьому залізному, прописаному тобою ж зведенні законів місце для тебе, справжньої?

У відпустці дозволь собі все! Танцюй босоніж, кокетуй навіть із тими, чиє здоров’я може не витримати, смійся, коли хочеться, цілуйся в ліфтах, тікай від поліцейських із пляжу, бо вони – проти сексу в громадських місцях тощо. Відпусти гальма, живи на повну!

Правило номер три. Майбутнього немає!

Ох, уже цей наш інстинкт самозбереження! Він ніколи не спить, завжди хоче зазирнути в майбутнє та застерегти огидним голоском: «Хоч би чогось не сталося… Хоч би не довелося кусати лікті…» У відпустки немає майбутнього! Вона починається в один день і закінчується – теж в один. Двері відчинилися– двері зачинилися. Жодних планів на майбутнє! Разом із цими, такими потрібними, але такими нудотними, правилами може прийти біль. Хіба на це ти відкладала гроші всю зиму? Тільки «тут і зараз» – і крапка!

Правило номер чотири. Цінуй час!

Пам’ятай: героя свого курортного роману треба вибирати з тих, хто сам кинув на тебе погляд. У будь-якої середньостатистичної жінки на будь-якому курорті завжди найдеться три-чотири чоловіки, які затримують на ній погляд трохи довше, ніж на інших. Вибери з них кращого й усміхайся! Не витрачай свої сили на тих, хто мружиться побачивши тебе.

І, Боже збав, одержати комплекс від того, що уподобаний чоловік відвертається, побачивши тебе. Не думай, що ти йому не подобаєшся. Може, навпаки, ти дуже схожа на його перше нещасне кохання. Але ти приїхала не для того, щоб лікувати чужі рани! Вибирай з тих, хто готовий без особливих зусиль із твоєї сторони. Мистецтво завойовниці удосконалюватимеш у робочий час!

Правило номер п’ять. Забудь своє минуле

Герою твого курортного роману зовсім необов’язково знати, де ти працюєш, із ким живеш, на якій машині їздиш. І вже тим паче, з якої нагоди ти востаннє посварилася з чоловіком та який діагноз пишуть зазвичай лікарі у твоїй картці. Припустимі на курорті теми:

– твої улюблені вина, сири та фрукти^

– сексуальні традиції народів світу^

– доля поетів Срібної доби^

– важке життя ведмедиків коала.

І т.п.

І не став зайвих запитань! А що як твій обранець втрачає ерекцію, згадавши про роботу, дружину й атмосферний тиск у рідному мегаполісі? Мовчи… Усе, що тобі треба знати, скажуть. І яка різниця – збрешуть чи ні?

Правило номер шість. А секс і необов’язковий!

Розумієш, серед чоловіків значно більше тих, хто вміє томно зітхати під зорями, красиво підливати тобі вина та навіть читати вірші, ніж тих, хто насправді вправний у сексі. А для курортного роману більше потрібен не просто хороший, а геніальний коханець! І навіщо тобі псувати відпустку спогадами про те, що так красиво починалося й так стандартно відбулося? Не квап подій, якщо герой твого курортного роману не згоряє від пристрасті. Можливо, він знає собі ціну і тому не квапиться? Дай статися тому, що має статися! І все…

Правило номер сім. Нікому ніколи нічого не розповідай…

Навіть якщо емоцій стільки, що от-от порве – мовчи… Не розповідай про це випадковій знайомій – сусідці по столу в ресторані, попутниці в літаку. У вас у рідному місті можуть знайтися спільні знайомі, і чудовий рукопис твого курортного роману буде назавжди залитий чорним чорнилом розбірок із чоловіком, бойфрендом, заздрістю подруг, нерозумінням близьких друзів.

Казка – річ індивідуального користування. Зберігай її в собі, як зберігає молюск свою крупинку піску, перетворюючи її з роками на перлину. Не розкривайся, не втрачай у дозвільній балаканині те, що, можливо, зігріватиме тебе багато років…

А у твоєму житті була казка?

Леди.Точка.net

clipnews