Вербувальниці за кожну продану українську секс-рабиню отримували 200-400 доларів

Розплутувати злочинний клубок дніпропетровські оперативники почали ще у листопаді 2009-го. Саме тоді були отримані дані про причетність мешканки м. Кривого Рогу до вербування та переправлення жінок до Російської Федерації, де їх продавали з метою сексуальної експлуатації.
Перевіряючи інформацію, працівники міліції вийшли на 34-річну криворіжанку Світлану. Виявилося, що раніше вона вже мала проблеми із Законом. Ще у 1993 році жінка була засуджена до 1 року позбавлення волі. Первинна інформація про її причетність до торгівлі людьми підтвердилася.
В ході подальших оперативно-розшукових заходів правоохоронці виявили злочинний зв’язок Світлани ще з однією мешканкою Кривого Рогу – 33-річною Сніжаною.
З вересня 2009 року злочинна схема була організована наступним чином. Світлана вербувала мешканок Дніпропетровської області. Ставка робился на дівчат з неблагонадійних сімей, а також із родин зі скрутним становищем. Своєю чергою, Сніжана відповідала за переправлення завербованих осіб залізницею до Москви та передачу «товару» сутенерові. Зазвичай дівчат вивозили потягами сполученням «Кривий Ріг – Москва» та «Миколаїв – Москва».
За кожну продану українку зловмисниці отримували 200 – 400 доларів США. Передача грошей була організована через провідників потягів.
У розпорядженні дніпропетровських оперативників є інформація щодо трьох жінок, які були переправлені за кордон та наразі перебувають у Москві.
За даним фактом слідчим відділом ГУМВС України в Дніпропетровській області порушена кримінальна справа за ст. 149 ч. 2 Кримінального кодексу України («Торгівля людьми або інша незаконна угода про передачу людини»).
ВЗГ ГУ МВС України в Дніпропетровській області

admin