В Ужгороді відбудеться «Вечірка для вагітних пар»

Вечірка проходить в рамках проекту «Школа майбутніх мам і татусів» Центру «Калейдоскоп».

Назва цьогорічної вечірки – «La Prima Vera in Italia» («Весна в Італії»).

Звістка про вагітність завжди ставить перед майбутніми батьками безліч питань, про які вони раніше навіть й думати не могли. Серед них, безумовно, багато заборон.

«Вечірка для вагітних» – це свято, яке буває лише раз на рік. Умови проведення максимально розраховані під «вагітну» аудиторію. На відміну від загальних стереотипів про поняття «вечірка» чи «клубне життя» (шум, духота, енергійні танці до ранку, дим цигарок, алкогольні та енергетичні напої), Центр «Калейдоскоп» пропонує особливе «пузатеньке меню: спеціальні безалкогольні коктейлі, цікаву розважальну програму, і безумовно веселі спеціальні танці.

Мета проведення вечірки – організувати дозвілля для вагітних пар, а також дати їм можливість усвідомити, що вагітність – не хвороба, а особливий період!

Центр «Калейдоскоп» проводить схожі заходи для популяризації і пропаганди усвідомленого батьківства і відповідальної підготовки до народження дитини.

Унікальність заходу ще й у тому, що схожі вечірки проходять виключно за організації Центра «Калейдоскоп».

І звісно, яка ж це вечірка без сюрпризів та подарунків. Цього року майбутніх мам і татусів порадують подарунками спонсори заходу Управління у справах молоді та спорту Закарпатської обласної держадміністрації, натуральна косметика від ТМ «Weleda», Туристична агенція «Синдбад-Мандрівник», фотостудія «Мухомор», мережа магазинів «Планета квітів», видавництво «Едіпресс Україна», фруктові дарунки від Халак Лесі, смачне морозиво від італійської джелатерії «Флоренція».

Генеральний спонсор, за підтримки якого в цьому році пройде Вечірка для вагітних піцерія «Деліція».

Партнер заходу Клініка лікаря Комаровського «Клініком».

Умови акредитації журналістів:

Строки подачі заявок до 28 квітня (Середа) 2010 року.

Максимальна кількість представників – 2.

Формат подачі заявок:

Заявки приймаються в письмовій формі на електронну або фактичну адресу компанії, із зазначенням імені, видання, контактної інформації журналістів.

Увага!

Підтвердження акредитації є обов’язковим, і здійснюватиметься згідно контактних даних вказаних у письмових заявках.

Спеціальні ресурси для ЗМІ:

Фотографії і відео матеріали, що будуть відзняті на заході операторами Центру «Калейдоскоп», будуть розміщені на ftp сервері для тих ЗМІ, що не матимуть змогу взяти участь у заході.

З питань акредитації журналістів прохання звертатись:

Карабиньош Степан, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю Центру «Калейдоскоп»

+38 095 316 32 21

admin