У Мукачеві провели ярмарок робітничих професій

Однією з важливих складових людського життя є справа, якою ми хочемо або, в гіршому випадку, мусимо займатися. Тому вибір кожного з Вас, молодих юнаків і дівчат, які стоять на межі дитинства і дорослого життя, має бути виваженим і далекоглядним.
Сьогодення потребує вмілих будівельників, розумних електриків, вигадливих кравчинь, кулінарів, для яких своя справа – творчість. Саме таких молодих, можна сміливо сказати, вже спеціалістів, змогли зустріти на ярмарку професій, який з року в рік за доброю традицією проходить у стінах Мукачівського будинку школярів.
Як повідомила Сlipnews.info начальник відділу активної підтримки безробітних Мукачівського міського центру зайнятості Надія Гуменюк, 29 березня спеціалісти центру зайнятості спільно з професійно-технічними навчальними закладами та управлінням освіти м.Мукачева провели Ярмарок робітничих професій. У заході взяли участь представники навчальних закладів міста, які презентували професії, яким можна навчитись у цих навчальних закладах. Учні загальноосвітніх шкіл мали змогу ознайомитися з робітничими професіями, які були презентовані студентами професійно-технічних навчальних закладів, переглянути показ моделей, виготовлених молодими кравчинями Мукачівського професійного ліцею сфери послуг, оцінити кулінарні здібності по виготовленню тортів майбутніх кондитерів, переглянути фільми та послухати про навчальні заклади міста. Основна мета цього заходу – допомогти учням визначитися з вибором професії, дізнатися про свої можливості й потенціал, співставити цю інформацію з реальними умовами місцевого ринку праці.
Сподіваємось, що цьогорічна зустріч не буде винятком і допоможе молодій людині знайти себе.

admin