Ого! Нелегальна лазня пастора Жолтані

Питання самовільних бань в Ужгороді стоїть гостро. Після останніх публікацій у місцевій пресі про таку лазню на вулиці Підлипницькій, було виявлено ще ряд подібних будівель. Одна з них — у мікрорайоні Горяни — належить ужгородському «лідеру галузі» Миколі Жолтанію.

Мова йде про двоповерхову споруду на вулиці Марії Підгорянки 8. Ця будівля функціонує як баня вже більше 5-ти років. Зареєстрована вона, як звичайний будинок, однак споживає міську воду й електроенергію у комерційних цілях. У жодних реєстраційних документах згадана напівдерев’яна споруда не значиться як приватна лазня. Але це не заважає Миколі Жолтанію заробляти на ній непогані кошти.

Вдень потрапити в нелегальну горянську лазню не так просто. Потрібно хвилин з 10 стукати у величезні ворота, які ховають будівлю від стороннього ока. Відтак виходить один із дебелих «вірників» пастора Жолтані й розповідає, що дві години часу у цій баньці коштують 150 гривень. З собою дозволяється брати й закуски, горілку, а от пиво тут є своє. До речі, продаж пива без відповідних на те дозволів це ж теж незаконна справа.

Нелегальна лазня на вулиці Марії Підгорянки, 8 — чималий об’єкт. Тут водночас на першому й другому поверхах може поміститися кілька компаній. А клієнтів, за словами «вірника», тут вистачає. Тому потрібно телефонувати хоч за день до самого візиту.

На стіні першого поверху горянської лазні впадає в око наліпка із зображенням торгового бренда пастора Жолтані (нехитрий спосіб мітити територію). Надворі — чан із брудною зеленою водою. Тут, мабуть змило свої гріхи чимало представників пастви великого гуру із породи Черновецьких…

У цій ситуації дивує позиція правоохоронних органів, податкової інспекції чи тієї ж СЕС, котрі просто не помічають або не хочуть помічати нелегальну лазню Миколи Жолтанія. Невже й вони змивали тут свої гріхи? Попри це, незабаром побожному власнику цю баньку таки доведеться демонтувати.

Сидір Немитий

admin