На Закарпатті перший McDonald’s з’явиться у прикордонному Чопі

Приміщення в центрі міста вже знайдено і підписано угоду про довгострокову оренду на 50 років, повідомили у Чопській міській раді. Два десятки чопських юнаків та дівчат вже проходять стажування в Будапешті. Адже саме угорська філія корпорації взялась за відкриття закладу в нашому регіоні.
Сьогодні в Чопі побував директор з розвитку “McDonald’s Hungary KFT” Шандор Ковач, який оглянув хід робіт і дав невеликий коментар. За словами пана Ковача, Закарпаття – це єдиний регіон в Україні та центральній Європі, де ще дотепер нема ресторанів мережі McDonald’s. Фірма “МакДональдз-Україна” ще кілька років тому намагалась відкрити свій заклад в Ужгороді, але через непорозуміння з міською владою їй це не вдалося. Тому першими відкриють свій рестонан угорці, і не в Ужгороді, а в Чопі.
Ресторани угорської філії відрізнятимуться від аналогічних українських тільки мовою меню, яка згідно корпоративних правил є виключно угорською. Також є деякі відмінності в асортименті. Окрім традиційних гамбургерів та бігмаків, в угорському ресторані подаватимуть і традиційні угорські страви, наприклад “turo rudi”.
До кінця року також планується відкрити ресторани в Берегові та Виноградові.

admin