На Великоберезнянщині проводять різнопланову робот з підростаючим поколінням

З метою виховання антиалкогольної спрямованості, морально-психологічної стійкості особистості як основного характерологічного утворення в навчальних закладах району читаються лекції: «Наркоманія: від хвилинного задоволення до трагедії життя», «Нікотин – своєрідний наркотик», «Алкоголь і підліток», «СНІД – небезпечна хвороба», «Пияцтво – є вправляння у божевіллі», «Вічні цінності життя», «Дорога в безодню», «Бережіть здоров’я змолоду», «Якби я знав…».
Особливу увагу приділяємо бесідам з питань насильства над дітьми. Зокрема, у Чорноголівській, Лютянській, Малоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Забрідській, Жорнавській ЗОШ І-ІІ ступенів, Великоберезнянській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів проводилися бесіди на зазначену тематику та анкетування, аби визначити випадки вчинення насильницьких дій над дітьми чи самими дітьми. Школярів було ознайомлено з різними видами насильства та роз’яснено, як діяти при вчиненні насильства чи для попередження його вчинення.
Акцентувалася увага на веденні здорового способу життя, протидії вчиненню насильства між дітьми, проводиться анкетування на теми: «Здоровий спосіб життя», «Ваше ставлення до наркотиків», «Моє життя без алкоголю», «Насильство між дітьми». Саме така форма роботи є анонімною та найефективнішою для можливості проведення аналізу ставлення дітей до того чи іншого виду проблеми.
У старших класах проводяться бесіди на тему профорієнтаційного вибору, надається індивідуальна консультативна допомога по питанню вибору професії.
Увага приділяється і такому виду залежності сучасного молодого покоління, як комп’ютерна . Наша розмова починається з питання «Залежність від комп’ютера – це те ж саме, що й наркоманія?»…

admin