Львівська залізниця нагадала Закарпатській ОДА про плату за перевезення

Як повідомили Сlipnews.info у пресслужбі ДТГО «Львівська залізниця», у Львові сподіваються, що обласні державні адміністрації усіх західних областей поставляться з розумінням до ситуації та справно і без затримок перераховуватимуть кошти залізниці, адже інакше здійснювати перевезення пасажирів буде практично неможливо.

Загалом усім семи областям, територію яких охоплює Львівська магістраль, (а це Львівська, Тернопільська, Рівненська, Волинська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області) запропоновано закласти у бюджет на 2010 рік на ці потреби 37 258 тис. грн. За перший квартал (січень-березень) 2010 року ОДА мали б перерахувати залізниці 5 180 тис. грн. На жаль, залізниця не отримала усієї суми, на перше квітня 2010 року надійшло лише 4 594,3 тис. грн. або 88,7% від запланованого.

Кошти з обласних адміністрацій надходять дуже нерівномірно, і якщо Львівська, Рівненська та Чернівецька області розрахувалися з залізницею на понад 100% від запланованої суми, то Тернопільська, Івано-Франківська та Закарпатська області не вповні переказали кошти. Пасе задніх Волинська область, яка розрахувалася із залізницею лише на 38% від потрібної суми.

Львівська магістраль звертається до ОДА з проханням і надалі підтримувати партнерські стосунки та по-діловому працювати задля спільного блага, адже без ефективної співпраці і порозуміння у питанні відшкодування коштів за перевезення пасажирів пільгових категорій здійснювати ці перевезення стане неможливо, а жителі областей не зможуть користуватися звичним і потрібним залізничним транспортом.

admin