Істина у вині, а пошуки її в пиві

Подгорянський пивоварний завод заснував трансільванський князь Ференц Ракоці II. Дата його заснування 1 березня 1701, про що свідчить підписана аристократом грамота. Місце для пивоварні підприємства було вибрано не спроста. Навколо були родючі землі, на яких вирощували хміль. Важливим фактом було і наявність чистої води з р. Латориці, яка додавала закарпатському пиву особливий присмак.

Для контролю над процесом виготовлення напою з Німеччини був найнятий досвідчений пивовар Йоганн Конрад Хейдолф. У 1728 р. друге дихання у пивзавод вдихнуло сімейство графа Шенборна. Мукачівське пиво стало ще більш популярним серед населення. Працювати на заводі вважалося великою честю. Напевно, однією з причин були безкоштовні 2 літри пива, що видавалося кожному працівникові в кінці дня. Подгорянці, як справжні цінителі пива любили дегустувати його на затишній терасі біля заводу. Там, під запальні ритми циганських пісень можна було насолодитися свіжим пивом і фірмовими закусками.

Мукачівський пивоварний завод діє і сьогодні. Тут виробляють світлі і темні сорти пива. Продукти заводу високо цінують не тільки в Україні, а й закордоном.

vedinfo

admin