ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

27 квітня – вівторок

9.00–13.00 – особистий прийом громадян проводить начальник ДПІ в м.Ужгороді Бадида М.П.

10.00 – заступник начальника управління інформатизації процесів оподаткування ДПІ в м.Ужгороді Татунов С.О. проведе тренінг з СГД-фізичними особами та бухгалтерами підприємств м.Ужгорода з питань порядку подання податкової звітності в електронному вигляді

10.00 – участь в.о.начальника Воловецького відділення Свалявської МДПІ Мадяр М.А. в засіданні комісії РДА по заслуховуванню керівників підприємств, які допустили заборгованість по виплаті заробітної плати.

10.00 – участь начальника ДПІ у Міжгірському районі Терелі М.М. в засіданні комісії при Міжгірській РДА з питань забезпечення своєчасної і повної сплати податків до бюджету та погашення заборгованості із заробітної плати.

10.00 – участь заступника начальника Ужгородської МДПІ –начальника Перечинського відділення Ліуша Б.М. в засіданні районної комісії при Перечинській РДА з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат.

10.00-12.00 – особистий прийом громадян проводить начальник регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів у Закарпатській області Зіновєв Олександр Олегович.

10.00–13.00 – сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” за тел. 2-24-45 із заступником начальника ВОФО ДПІ у Іршавському районі Скраль Н.І. з питань підприємницької діяльності та легалізації найманої робочої сили , недопущення виплат заробітної плати в „ конвертах „.

11.00 – семінар з новоствореними платниками податків з питань ведення та подання податкової звітності та актуальних питань оподаткування проведуть заступник начальника відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Рахівському районі В.В.Шундерюк та головний державний податковий інспектор з масово-роз»яснювальної роботи та звернень громадян Г.І.Дерда.

11.00-13.00 – особистий прийом громадян проводить перший заступник начальника ДПІ у Рахівському районі Д.Д.Шишвак.

14.00-16.00 – сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” за тел. 5-47-98 з начальником Мукачівської ОДПІ Крілем І.М. з питань діяльності ОДПІ, недопущення виплати заробітної плати “в конвертах” та подачі податкової звітності в електронному вигляді.

14.00-16.00 – сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” за тел.2-33-07 з головним державним податковим інспектором масово-роз»яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Рахівському районі Г.І.Дердою з питань роботи інспекції по зверненнях громадян.

14.00-18.00 особистий прийом громадян проводить перший заступник голови – начальник управління податкової міліції ДПА у Закарпатській області Гера Володимир Миколайович.

15.00 – зустріч в.о. начальника Берегівської ОДПІ Моци Е.М.з колективом ЗАТ «Котнар» з питань діяльності ОДПІ, недопущення виплати заробітної плати «в конвертах» та обговорення прийняття Податкового кодексу.

28 квітня – середа

9.00–10.00 – участь завідувача сектору масово-роз»яснювальної роботи та звернень громадян Берегівської ОДПІ Бідзілі М.Е. у роботі комісії дозвільного офісу при Берегівській РДА з питань податкового законодавства для новостворених СПД

9.00–13.00 – особистий прийом громадян проводить перший заступник начальника ДПІ в м.Ужгороді Чухрай О.І.

10.00 – виїзний прийом начальника ДПІ у Міжгірському районі Тереля М.М з платниками податків с.Колочава з актуальних питань податкового та валютного законодавства, легалізації підприємницької діяльності та найманої робочої сили, залучення додаткових джерел надходжень до бюджету сільської ради.

10.00 – тренінг з бухгалтерами підприємств та СГД-фізичними особами Мукачівського району по впровадженню електронної звітності проведе начальник відділу інформатизації процесів оподаткування Мукачівської ОДПІ Дичка О.І.

10.00-12.00 – особистий прийом громадян проводить завідувач сектору апеляцій ДПА у Закарпатській області Міхайлянц Наталія Едуардівна.

10.00 – 12.00 – семінар із новоствореними СГД Іршавського району – фізичними особами на тему:„ Актуальні питання оподаткування доходів фізичних осіб одержаних від підприємницької діяльності та легалізації найманої робочої сили„ проведе головний державний податковий інспектор сектору масово-роз»яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Іршавському районі Пантьо М.В.

10.00-13.00 – особистий прийом громадян проводить заступник начальника – начальник управління оподаткування фізичних осіб Хустської ОДПІ Мондич М.М.

10.00–15.00 – сеанс телефонного зв»язку “ гаряча лінія “ з головним державним податковим інспектором Воловецького відділення Свалявської МДПІ Гаринець М.Д. з питань порядку застосування податкової с
оціальної пільги та недопущення виплати “заробітної плати в конвертах“.

11.00—зустріч заступника начальника ДПІ у Тячівському районі Ю.Ю.Чепури та провідних фахівців інспекції з журналістським колективом редакції міської газети “Тячів” з питань висвітлення в ЗМІ діяльності органів ДПС, актуальних питань легалізації підприємницької діяльності та недопущення виплат заробітної плати в “конвертах”.

11.00- участь заступника начальника ДПІ у Виноградівському районі -начальника ВПППЗ Харчука П.І. у засіданні комісії виконавчого комітету Виноградівської міської ради з питань забезпечення своєчасної і повної сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат.

12.00 – тренінг-практикум для платників податків Виноградівського району на тему: “Порядок формування та надання до органів ДПС податкової звітності в електронному вигляді” за участю провідних фахівців ДПІ у Виноградівському районі.

12.00-13.00 – особистий виїзний прийом громадян в ДПІ у Виноградівському районі проводить заступник Голови ДПА у Закарпатській області Балаж Олександр Гаврилович.

13.30 – лекцію на податкову тематику для учнів старших класів Рахівської ЗОШ №2 проведе головний державний податковий інспектор з масово-роз»яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Рахівському районі Г.І.Дерда.

14.00 – семінар з бухгалтерами підприємств щодо порядку подання звітності та виправлення самостійно виявлених помилок в електронному вигляді проведе начальник ВІПО ДПІ у Рахівському районі Є.Є.Молнар та ГДПІ Попадич А.А.

14.00-16.00 – особистий прийом громадян проводить в.о. заступника начальника Ужгородської МДПІ- начальник В.Березнянського відділення Діброва І.П.

14.00-15.00 – виїзний прийом громадян та зустріч заступника начальника Берегівської ОДПІ Дудаша П.П. з активом та громадою Яношівської сільської ради з питань шляхів наповнення місцевого бюджету, легалізації підприємницької діяльності та недопущення виплати заробітної плати «в конвертах».

14.00-16.00 – сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» за тел. 2-11-42 із старшим податковим інспектором Великоберезнянського відділення Ужгородської МДПІ Чех А.М з питань порядку реєстрації та зняття з обліку СГД.

14.00-16.00 – сеанс телефонного зв”язку “гаряча лінія” за тел.2-26-48 із завідувачем сектору оподаткування доходів фізичних осіб Перечинського відділення Ужгородської МДПІ Мулесою Г.Ф. з питань легалізації підприємницької діяльності та найманої робочої сили та недопущення виплат заробітної плати в “конвертах”.

14.00-16.00 – особистий прийом громадян проводить начальник відділу прострочених
податкових зобов’язань ДПА у Закарпатській області Боднар Алла Анатоліївна.

15.00 – засідання журі районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей-2010» в Свалявській МДПІ.

15.00–18.00 – особистий прийом громадян проводить заступник начальника ДПІ в м.Ужгороді Сарай Ю.Ю.

16.00-18.00 – особистий прийом громадян громадян проводить заступник начальника Мукачівської ОДПІ-начальник відділу погашення прострочених податкових зобов”язань Іванчо В.В.

29 квітня – четвер

10.00. – начальник відділу масово-роз”яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в м.Ужгороді Попович М.Ф. проведе міні-семінар з новоствореними підприємцями.

10.00 – семінар з новоствореними СГД Міжгірського району з питань діючих систем оподаткування та недопущення виплати зарплати «в конвертах» проведе старший державний податковий інспектор відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Міжгірському районі Довгомеля С.Ю.

14.00 – засідання журі районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей – 2010” у ДПІ у Міжгірському районі.

10.00-12.00 – особистий прийом громадян проводить начальник управління оподаткування фізичних осіб Бутенко Микола Григорович.

10.00-12.00 – особистий прийом громадян проводить начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області Васкова Еріка Золтанівна.

11.00 – зустріч начальника ДПІ у Рахівському районі В.М.Кича з депутатським активом та підприємцями селища Великий Бичків з питань легалізації найманої робочої сили та недопущення виплати заробітної плати в “конвертах”.

11.00—зустріч заступника начальника Ю.Ю.Чепури та провідних фахівців ДПІ у Тячівському районі з журналістським колективом редакції районної газети “Дружба” з питань висвітлення в ЗМІ діяльності ОДПС, спільних заходів щодо легалізації підприємницької діяльності та недопущення виплат заробітної плати в “конвертах”.

11.00-13.00 – сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» за тел. 2-44-47 з начальником відділу оподаткування фізичних осіб Свалявської МДПІ Баганич К.Ю. з питань недопущення виплат заробітної плати в «конвертах».

12.00- зустріч завідувача сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Виноградівському районі Демко Р. Ф. з редактором КП “Районний редакційно-видавничий комплекс “Новини Виноградівщини” Кіш В.В. з питань висвітлення діяльності органів ДПС та роз”яснень податкового законодавства в ЗМІ, проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей-2010”.

14.00 – засідання журі визначення переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей-2010» в Берегівській ОДПІ.

14.00 – семінар з бухгалтерами підприємств-членами громадської організації “Клуб бухгалтерів” м.Мукачева за участі заступника начальника Мукачівської ОДПІ-начальника відділу ПППЗ Іванчо В.В., завідувача сектору масово-роз”яснювальної роботи та звернень громадян Червак Н.І та провідних фахівців Мукачівської ОДПІ з питань огляду змін в податковому законодавстві та порядку заповнення податкового розрахунку за спеціальне водокористування та забруднення навколишнього середовища.

14.00-16.00 – особистий прийом громадян проводить заступник начальника Ужгородської МДПІ –Ліуш Б.М.

14.00 – 16.00 – засідання журі районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей-2010» в Ужгородській МДПІ.

14.00-18.00 – особистий прийом громадян проводить заступник Голови ДПА у Закарпатській області Балаж Олександр Гаврилович.

30 квітня – п’ятниця

10.00 – семінар для СГД-юридичних осіб Хустського району на тему: «Актуальні питання застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності зі сплатою єдиного податку суб‘єктами малого підприємництва – юридичними особами» проведе завідувач сектору масово-роз‘яснювальної роботи та звернень громадян Хустської ОДПІ Работяга І.В.

10.00-12.00 – особистий прийом громадян проводить в.о. начальника відділу відомчого контролю ДПА у Закарпатській області Ігнат Юрій Юрійович.

10.00–12.00 – тренінг для громадян Іршавського району щодо порядку декларування доходів, отриманих не від податкових агентів проведе головний державний податковий інспектор сектору масово-роз”яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Іршавському районі Пантьо М.В.

10.00-12.00 – виїзний прийом громадян в Завидівській сільській раді проводить начальник Мукачівської ОДПІ Кріль І.М.

11.00 – зустріч начальника ДПІ
у Рахівському районі В.М.Кича з редакторами газет “Зоря Рахівщини” та “Вісті Рахова” щодо співпраці з питань висвітлення діяльності податкової інспекції та підготовки тематичної сторінки по роз’ясненню податкового законодавства.

11.00 – тренінг для платників податків Берегівського району з питань подання звітності в електронному вигляді проведуть заступник начальника Брегівської ОДПІ-начальник відділу обліку і звітності Варга К.Ф., начальник ВІПО Балог І.І. та завідувач сектору масово-роз”яснювальної роботи та звернень громадян Бідзіля М.Е.

11.00–13.00 – тренінг з платниками податків з питань подання звітності в електронному вигляді проведе начальник ВІПО Р та ОПП ДПІ у Міжгірському районі Юдін Є.В.

11.00-12.00 – засідання журі першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей – 2010” в Перечинському відділенні Ужгородської МДПІ.

12.00 – заняття в податковому класі ЗОШ № 5 проведе начальник відділу масово-роз”яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в м.Ужгороді Попович М.Ф.

12.00–13.00 – тренінг з бухгалтерами підприємств та підприємцями-платниками податків щодо порядку подання податкової звітності та виправлення самостійно виявлених помилок в електронному вигляді проведе начальником відділу ІПО та ОП Свалявської МДПІ Марич Е.В.

14.00 – лекцію на податкову тематику для учнів старших класів Виноградівської ЗОШ № 8 проведе завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в Виноградівському районі Демко Р.Ф.

14.00 – заступник начальника ДПІ в м.Ужгороді Зюріна Л.В. проведе зустріч з трудовим колективом ТОВ „Закарпатбудкомплект” з питань обговорення проекту Податкового кодексу.

14.00-16.00 – особистий прийом громадян проводить начальник юридичного управління ДПА у Закарпатській області Рогаль Олександр Олександрович.

14.00–16.00 – сеанс телефонного зв‘язку “гаряча лінія” за тел. 2-30-96 із начальником ВОФО ДПІ у Виноградівському районі Ціцей Г. П. з питань можливості отримання громадянами податкового кредиту за підсумками 2009 року, своєчасної сплати податку з власників транспортних засобів у 2010 році.

admin