Затриманий Віктор Лозінський

В понеділок 1 березня у Києві працівники Генеральної прокуратури та Служби безпеки України затримали колишнього народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського, підозрюваного в причетності до вбивства.

Як повідомила прес-секретар СБУ Марина Остапенко, “об 11 ранку у Києві було затримано розшукуваного з липня минулого року Віктора Лозінського”.

“Затримання стало результатом вжитих спільно з Генпрокуратурою, скоординованих заходів СБУ”, – додала вона.

Водночас, начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко повідомив, що Лозінський сам з’явився до Генеральної прокуратури.

“Його настільки обложили, настільки звузили кола, що він зрозумів, що далі переховуватися немає сенсу”, – сказав Бойченко.

Наразі Лозінський перебуває в будівлі Генпрокуратури, де з ним проводяться слідчі заходи.

Лозінський обвинувачується у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника 16 червня 2009 року.

Досудове слідство Генпрокуратури встановило, що 16 червня депутат Верховної ради від БЮТ Віктор Лозінський, начальник міліції Голованівського району Михайло Ковальський і прокурор Голованівського району Євген Горбенко навмисно завдали тяжкі тілесні ушкодження мешканцю Кіровоградщини Валерію Олійнику, зокрема з застосуванням вогнепальної зброї, які спричинили загибель потерпілого.

Головний фігурант справи – позбавлений повноважень депутат Віктор Лозінський безслідно зник, інших фігурантів справи було заарештовано.

У ГПУ ж, окрім причетності до вбивства Олійника, Лозінському інкримінують вимагання і незаконне позбавлення людини свободи. Нібито він минулого року захопив на своїх угіддях двох мисливців, а за їхнє звільнення вимагав 40 тисяч доларів.

admin