Закарпатська делегація взяла участь у першому з’їзді партії «Сильна Україна»

Виступаючи перед 160 делегатами з’їзду, лідер партії Сергій Тігіпко зазначив, що головне завдання політичної сили — реальними справами завойовувати довіру людей на місцях і готуватися до виборів у місцеві ради. Він також окреслив основні напрямки партійного будівництва на найближчий час. «На президентських виборах 80 % результату забезпечила робота лідера. На місцевих все буде залежати від вашої роботи», — сказав Сергій Тігіпко, звертаючись до однопартійців.

Він також висловив упевненість, що партія покаже відмінний результат на виборах до місцевих органів влади. «У більшості регіонів «Сильна Україна» стане після цих виборів фактором, з яким доведеться рахуватися всім. Те ж саме стосується майбутніх парламентських виборів», – заявив лідер «Сильної України».

На його думку, щоб починати реформування країни, не потрібно чекати виборів до Верховної Ради. «Подивіться, що відбувається у вас в регіонах з комунальним господарством, охороною здоров’я. Багато проблем можна вирішувати силами місцевої влади та громадськості», – висловив упевненість Сергій Тігіпко і додав, що партія вже підготувала концепцію реформування роботи місцевого самоврядування, яка буде реалізовуватися на всіх рівнях влади.


Одразу після з’їзду «Сильної України» відбувся міжпартійний з’їзд за участю делегатів від партії «Інформаційна Україна». За підсумками з’їзду було утворено Блок Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Маргаріта Правдіна

admin