У Раді створили об'єднання парламентських опозиційних сил

У Верховній раді створено об’єднання парламентських опозиційних сил.

Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

“Сьогодні вісім опозиційних парламентських сил підписують заяву про об’єднання і положення про створення координаційної ради об’єднаної парламентської опозиції”, – сказала вона.

Відповідну заяву і положення підписали Борис Тарасюк (Народний рух України), Юрій Луценко (Народна самооборона), Сергій Соболєв (Партія реформи і порядок), Володимир Стретович (Християнсько-демократичний союз), Юрій Кармазін (Партія захисників Вітчизни), Микола Катеринчук (Європейська партія), Олена Шустік (Українська соціал-демократична партія) та Ю.Тимошенко (Батьківщина).

Нагадаємо, на початку березня Тимошенко оголосила про створення опозиції, яку вона сама й очолила. Крім БЮТ, до цього об’єднання увійшли “Народний рух України”, “Християнсько-демократичний союз”, Партія захисників вітчизни і громадський рух “Народна Самооборона”.

У вівторок, 16 березня, Тимошенко зібрала фракцію БЮТ для того, щоб розробити принципи діяльності її опозиційного уряду.

Також у вівторок Сергій Соболєв був призначений на посаду прем’єра опозиційного уряду. Його кандидатуру запропонувала лідер БЮТ Юлія Тимошенко. Пропозиція отримала одностайну підтримку серед її прихильників.За матеріалами: РБК-Україна

admin