У Мукачеві відбувся семінар "Життя у світі, в якому є ВІЛ"

Сьогодні СНІД є новою формою надзвичайної ситуації у планетарному масштабі, безпрецедентною загрозою людському розвитку. Хвороба продовжує наступати, руйнуючи життя людей, завдаючи шкоди суспільству.
Політика нашої держави спрямована на розвиток медицини, щороку виділяються бюджетні кошти на попередження, на протидію епідемії ВІЛ/СНІДу, на профілактику наркозалежності, на пропаганду проти куріння та вживання алкоголю.
Державна служба зайнятості також прикладає значних зусиль та робить свій внесок у профілактику епідемії, адже у наш час роботу знайти не так легко, і важче це зробити людині, яка хвора на ВІЛ/СНІД, має наркотичну чи алкогольну залежність.
Так, 23 квітня у Мукачівському міському центрі зайнятості відбувся семінар, присвячений здоровому способу життя, в якому взяло участь 24 безробітних віком до 35 років.
Семінар «Життя у світі, в якому є ВІЛ» змусив задуматись учасників про те, що ніхто з нас не застрахований від будь-яких хвороб та неприємностей, що епідемія ВІЛ-інфекції — унікальне в історії людства явище за швидкістю поширення, масштабами та глибиною наслідків. Під час профорієнтаційного заходу відверто обговорювались проблема ВІЛ-інфікованих людей, спеціаліст ЦЗ Іванна Печкевич зробила доповідь про «ВІЛ і СНІД», провела анкетування «СНІД: у що ви вірите?». У ході дискусії, були зроблені висновки про причини та способи запобігання ВІЛ-інфекції. Учасниками і спеціалістом була виведена ключова теза, що «якщо кожен сприйматиме ВІЛ як особисту небезпеку, епідемію можливо зупинити».

admin