У Мукачеві працевлаштують усіх, хто хоче працювати

Так, одним з найбільших соціальних партнерів центру зайнятості на ринку праці міста є ВАТМукачівський завод Точприлад”, спільно з представниками якого 30 березня 2010 року спеціалісти центру зайнятості провели мініярмарок за професією слюсарскладальник. У заході взяли участь понад 30 осіб з числа безробітних громадян.


Відкрила мініярмарок вакансій начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мукачівського міського центру зайнятості Валентина Гісем. Вона ознайомила учасників із станом ринку праці міста, рівнем попиту на робочу силу та представила присутнім представників одного з найпотужніших роботодавців міста – ВАТ “Мукачівського заводу
„Точприлад”.


Заступник директора заводу з кадрових питань Степан Шкомар провів презентацію підприємства, розповів про наявність вільних вакантних місць, ознайомив з умовами праці, рівнем заробітної плати, а також розповів про переваги їх підприємства перед іншими – оновлена матеріально-технічна база –
введення в дію нового цеху й лінії виробництва, надання пільгових путівок для літнього відпочинку на морі.


Керівник відділу персоналу Світлана Гладченко розповіла присутнім про професію “Слюсар-складальник”, вимоги до неї, санітарно-гігієнічні умови та безпеку праці, заробітну плату, можливості професійного росту.

Усі учасники мали змогу задати питання, які їх цікавили представникам підприємства та спеціалістам центру зайнятості. Багатьох присутніх зацікавила можливість працевлаштування на ВАТ “Мукачівський завод „Точприлад”: 10 осіб виявили бажання працювати на даному підприємстві.

admin