Тимошенко оголосила себе лідером демократичних сил України

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко своїм завданням бачить згуртування демократичних сил України. Про це Тимошенко заявила на брифінгу в Кабінеті міністрів 2 березня.

“Я ставлю перед собою завдання гуртувати справжні національно-демократичні сили України. Незмінним залишиться моє лідерство у демократичній команді, тому що цінності не змінюються. Я вірю в те, що саме таке згуртування навколо цінностей нашої держави – це є зміцнення незалежності, зміцнення нашого європейського курсу, боротьба зі справжньою корупцією”, – наголосила вона.

Крім того, прем’єр прогнозує, що 3 березня Верховна рада проголосує за її відставку, а найближчими днями у Верховній раді відбудеться формування нової “сфальшованої” коаліції.

“Після сфальшованих президентських виборів у України залишалась легітимні коаліція й уряд. Це була по суті остання демократична барикада, яку варто було захищати, яку потрібно було захищати, якщо ми хотіли захищати незалежність і європейський розвиток нашої країни”, – заявила вона.

Коментуючи оголошення спікера ВР Володимира Литвина про припинення існування парламентської більшості, вона заявила, що “у Верховній Раді України незаконно зруйнована коаліція”.

“Відповідальність за руйнування демократичної більшості несе Блок Литвина і “Наша Україна. Вони зруйнували останню фортецю, останню барикаду захисту всього українського”, – заявила прем’єр.

Крім того, Тимошенко висловила переконання, що “сьогодні-завтра ми побачимо у Верховній раді сфальшовану коаліцію”.

За матеріалами: ТСН.ua

admin