СВЯТО ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ (ФОТО)

З вітаннями до понад як 400 присутнім військовим термінової служби, допризовної молоді загальноосвітніх шкіл міста, офіцерам і навіть дітлахам з дитсадочку, котрі також прийшли привітати Захисників Вітчизни, звернулись командир військової частини, підполковник Олександр Зима, заступник міського голови Федір Апшай, уповноважений Державного комітету з справ ветеранів, депутат міської ради підполковник Юрій Беляков, військовий комісар міста Василь Сичевський, заступник обласного комісара, підполковник Петро Марк, представник союзу ветеранів війни полковник у відставці Сергій Чоботарьов. На урочистостях також відзначили кращих офіцерів, прапорщиків та содат грамотами міської ради, а всьому особовому складу військової частини від імені Ужгородського міського голови Сергія Ратушняка були вручені цінні подарунки.

На завершення урочистої частини кращий солдат, допризовник і офіцер прийняли участь в покладанні квітів на меморіальному комплексі Пагорб Слави тим, хто загинув, захищаючи Батьківщину.

Одним з найвидовщних дійств на святі Захисника Вітчизни були показові виступи розвідувального підрозділу. Військові майстри демонстрували неабияку техніку ведення рукопашного бою, володіння зброєю і т.п. Продовжили свято традиційні змагання серед допризовної молоді з військово-прикладних дисциплін «Нумо, хлопці», організовані міським управлінням з справ культури, спорту, сім’ї та молоді. За результатами змагань перше місце по військово-прикладному багатоборству посіла команда Ужгородської загальноосвітньої спецілізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, друге та третє місця посіли Ужгородська гімназія і загальноосвітня школа №6. Кращими досягненнями в особистому заліку прославляли свої школи І.Крайняй, П.Мацейко, П.Анікеєв та Е.Кріс.

О.Муртазін, начальник управління з справ культури, спорту, сімї та молоді Ужгородської міськради, “Эвропа-Центр”

admin