Складаючи список радників, Янукович зробив нові помилки – граматичні

Президент Віктор Янукович визначився зі списком своїх майбутніх радників.

На засіданні Верховної ради, перед призначенням Миколи Азарова прем’єром, Янукович написав список з 11 прізвищ і передав його голові своєї адміністрації Сергію Льовочкіну.

Так, серед прізвищ майбутніх радників фігурують: Олександр Кузьмук, якому спочатку пророкували посаду міністра оборони^ депутати від Партії регіонів Сергій Тулуб, Михайло Папієв, Анатолій Кінах, Михайло Чечетов, Ярослав Сухий, Василь Хара, Леонід Кожара^ Микола Джига^ комуністка Катерина Самойлик.

Ще одне прізвище, зазначене у списку, написано нерозбірливо.

Крім того, Янукович припустився граматичної помилки у заголовку цього списку. Так, він написав слово “пропозиції” через літеру “і” та «Президента» з подвійним «н»^ відповідно – “пропозіції” та “Президеннта”.

Нагадаємо, серед конфузів Віктора Федоровича широко розголосу набув його вислів з приводу письменника Антона Чехова. Президент назва його “великим українським поетом”.

Це був не перший літературний конфуз лідера ПР. Один з найвідоміших своїх “ляпів” він зробив у 2006 році в Одесі, коли назвав уродженку міста відому поетесу Анну Ахматову Анною Ахметовою.

На відкритті “Донбас-Арени” лідер ПР, цитуючи вірші, переплутав прізвище радянського поета Павла Безпощадного, назвавши його Павлом Безсмертним.

А виступаючи на одеській конференції Партії регіонів, Янукович переплутав прізвище діяча німецького робочого руху Августа Бебеля з прізвищем одеського письменника Ісаака Бабеля.

admin