Погода в Україні на четвер, 4 березня

В четвер, 4 березня, у Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледь, вітер західний, 3-8 м/сек, температура повітря вночі -5…-7 градусів, вдень +1…+3 градуси.

На заході також хмарно, без опадів, вітер південно-східний, 3-8 м/сек. Температура вночі -4…-9 градусів, вдень 0…+5 градусів. У Карпатах температура знизиться до -4…-9 градусів вночі та до -5 градусів удень.

У північних областях хмарно з проясненнями, подекуди ожеледиця, вітер західний, 3-8 м/сек. Температура вночі -4…-9 градусів, вдень 0…+5 градусів. В центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер південно-східний, 3-8 м/сек. Температура вночі -4…-9 градусів, вдень 0…+5 градусів.

На сході вночі місцями невеликі опади, вдень переважно без опадів, вітер північно-західний, 3-8 м/сек. Температура вночі -4…-9 градусів, вдень 0…+5 градусів.

У південному регіоні та в Криму вночі можливі дощі, вдень встановиться суха, але хмарна погода. Вітер південно-східний, 3-8 м/сек. Температура вночі 0…-5 градусів, вдень +4…+9 градусів.

ТСН.UA

admin