Паркування на Фединця будуть регулювати автоматичні шлагбауми

Але якщо уряд сформувався (і тут можна полегшено зітхнути), то бюджетна ситуація далі тягне вниз: через неї країна, здається, перебуває на останньому подихові… Без бюджету ніяк. Скажімо, на щомісячну виплату зарплати в Ужгороді треба 12 млн., а середні добові надходження тільки для потреб бюджетної сфери 525 тис. грн. Зараз, в середньому, надходить 340—360 тис. грн. Без бюджету не те, що неможливо розвивати будь-які сфери, а й цілком реально масово залишитися без зарплати. Без сумніву, новому президентові доведеться пройти серйозні тести, зокрема стосовно місцевого самоврядування, якому він пообіцяв залишати 60 % заробленого на місцях (на сьогодні це тільки 35—36 % ). У Закарпатській області тільки Ужгород виживає без дотацій та є донором для інших міст. За вкрай поганої ситуації можна констатувати окремі позитиви: деякі банки вже надають короткотермінові кредити.

Сергій Миколайович зупинився на питанні платних паркувань, які покликані забезпечити зручні умови як для ужгородців, так і для приїжджих громадян, зробивши автостоянки доступними для якомога більшої кількості водіїв. У цьому контексті, як приклад зворотної ситуації — одні авта вклякли на місці, а іншим нема де приткнутися— привертає увагу вул. Фединця, яку влада обіцяє невдовзі зробити одною із найкращих у місті. Останнім часом вона перетворилася на цілоденний паркінг для базарних торгівців із критого ринку, які привозять свою продукцію із Ужгородщини, Перечинщини, Березнянщини. Була би тут плата за паркування, скажімо, 20 грн., автівки не залишалися б стояти від шостої ранку й до вечора.

За проектом вартістю близько 50 тис. доларів (його реалізовуватиме комерційна структура) на в’їздах на вул. Фединця передбачено встановити автоматичний шлагбаум із видачею картки при натисканні кнопки, а також на виїзді коло «Червоної ружі», де за цією карткою вестиметься оплата. Перші п’ятнадцять хвилин стоянки будуть безкоштовними. На в’їзді та виїзді через комп’ютерну систему буде фотографічно фіксуватися не тільки авто з номерами, а й водій. Подібна ситуація із паркуванням автотранспорту склалася біля обласної лікарні, де нібито аморально брати кошти за паркування. ( При цьому подвір’я обласної лікарні може розмістити до п’яти сотень автівок, але складається враження, що самим медикам заїжджати у двір просто ліньки).

Міський голова Ужгорода також повідомив представникам ЗМІ, що розробляється проект вартістю близько 2, 5 млн. євро з будівництва одно-, або й двоповерхового паркінгу (це залежатиме, чи дозволять грунтотові води) на пл. Поштовій. Одноповерховий паркінг зможе розмістити 64 автівки, двоповерховий 108. Проект передбачає також встановлення вежі з годинником та великого глобуса із зазначеними на ньому містами: стрілки від Ужгорода вказуватимуть напрями на Нью-йорк, Сідней, Париж із географічними координатами й філософським осмисленням часу. Вважається, що за 10-12 років такий паркінг цілком спроможний окупити вкладені в нього кошти.

З огляду на роботу збудованих ізраїльтянами місць паркування (цієї сніжної зими вони не чистилися як слід), доцільним буде врегулювати й питання їх належного прибирання, навіть якщо доведеться «накинути» 10-15 копійок до вартості паркування. Паркувальників зобов’яжуть прибирати паркінги, які є місцями їхньої комерційної діяльності, де вони заробляють гроші. Як відомо, фірмі належить 75 %, а частка міста від касового збору за паркування становить 25 %, однак вже за півроку це дало збір коштів, рівний тому, що був за чотири роки.

admin