Науковці Закарпатського державного університету привезли з Києва срібну медаль

Закарпатський державний університет здобув на виставці друге місце і виборов срібну медаль. У виставці взяли участь понад 200 учасників з різних вишів України. Експозиція ЗакДУ була єдиною, де представлені власні розробки від макетів, виготовлення та друку матеріалів. Вкотре експонати співробітників Інституту інформаційних технологій та дистанційної освіти були високо відзначені організаторами виставки. Торік університет став бронзовим призером, продемонструвавши блискучу презентацію у номінації “Інтеграція освіти і науки у вищому навчальному закладі”.

У рамках цьогорічної програми заходів ЗакДУ провів семінар на тему «Інформаційні технології у навчальному процесі». Доповідачі – Оксана Ващук, доцент, директор Інституту інформаційних технологій та дистанційної освіти, Володимир Нелюбов, доцент, завідувач лабораторією мультимедійних технологій, Олександр Дубів , старший викладач, начальник відділу технічних засобів навчання.

Виставка “Сучасна освіта в Україні” є офіційно визнаним найпрестижнішим державним форумом, на якому презентуються освітньо-наукові здобутки. Вона демонструє новітні інноваційно-педагогічні технології, сучасні методики та наукові дослідження в сфері вищої освіти. Метою виставки є те, щоб система національної освіти не тільки адаптувалася до відповідної соціально-економічної ситуації в державі, але й значно випереджала ці процеси.

Окрім головної нагороди Закарпатський державний університет отримав і ряд інших відзнак. Зокрема, виш був удостоєний почесного звання Лідер сучасної освіти, а ректора ЗакДУ, професора Федора Ващука нагороджено дипломом.

Ольга Маринцівська

admin