На Закарпатіі афганців-правопорушників все більше і більше

Так, з метою реалізації оперативної інформації оперативно-розшуковим відділом Чопського прикордонного загону спільно з співробітниками ВБЗПТЛ ГУМВС України в Закарпатській області з залученням прикордонників відділу прикордонної служби «Ужгород» та співробітником відділу дізнання Чопського прикордонного загону на одній з квартир міста Ужгород, з дозволу власниці квартири оперативними працівниками був ініційований огляд помешкання, де в одній з кімнат, було виявлено 7 громадян Афганістану, два чоловіки та жінка з трьома малолітніми дітьми, без документів, які б дозволяли легально знаходитися на території нашої держави.
Ще чотирьох осіб та дворічну дитину затримали прикордонники відділу прикордонної служби «Великий Березний » на відстані близько трьох кілометрів від лінії державного кордону, на околиці села Завосино. Під час затримання в іноземців при собі не було документів. Та, як пізніше стало відомо, дані громадяни намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон з метою потрапити до країн Європейського союзу.
На сьогодні громадяни Афганістану затримані до 3-х діб з метою з’ясування обставин правопорушення та знаходяться в пункті тимчасового тримання Чопського прикордонного загону

admin