На Великоберезнянщині відбулося пленарне засідання сесії райради

Депутати затвердили порядок денний, у якому було передбачено до розгляду 25 питань, які попередньо детально вивчались у постійних комісіях, вносились конкретні пропозиції та шляхи їх реалізації.

Найперше місцеві парламентарі заслухали інформацію начальника управління економіки райдержадміністрації Олександри Плакош про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2009 рік, а також затвердили відповідну Програму на 2010 рік.

– Зазначена Програма спрямована на забезпечення подальших перетворень в усіх сферах суспільного життя, активізації економічного розвитку усіх галузей господарського комплексу району, збільшення інвестиційної та інноваційної складової, нарощування обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва, подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, проведення фінансового оздоровлення у різних галузях економіки, а також підвищення духовності, національної свідомості населення району, – наголосив голова райради.

Відтак депутати ухвалили ряд інших галузевих програм та внесли зміни і доповнення до діючих. Заслуговує на увагу Програма формування позитивного інвестиційного іміджу району на 2010 рік, що сприятиме формуванню позитивного інвестиційного іміджу регіону серед вітчизняних та іноземних учасників інвестиційної діяльності, здійсненню рекламно-інформаційних заходів, участь у різних виставках, семінарах тощо у сфері зовнішньоекономічних відносин, реалізації можливостей щодо впровадження інвестиційних проектів як на території району, так в цілому і області.

Не менш важлива і районна Програма інформатизації району на 2010 – 2012 роки. Інформуючи з цього питання, керівник апарату райдержадміністрації Алла Хоменко зауважила, що, у нинішніх умовах різко зростають вимоги до рівня інформатизації суспільства та інформаційно-аналітичного забезпечення органів державного управління, і, зокрема, на рівні районів.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Химич, звітуючи про виконання районного бюджету за 2009 рік, підкреслила, що загальний фонд районного бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів) за минулий рік виконано у сумі 5571,8 тис. грн при плані на рік 5215,8 тис. грн, що становить 106,8 відсотка та на 7,0 відсотка (366,8 тис. грн) більше попереднього року. До доходів спеціального фонду за цей період надійшло 1470,2 тис.грн, з них – власних надходжень 1060,2 тис. грн.

На засіданні прийнято більше десяти рішень, що стосуються майнових відносин та ухвалено відповідні рішення з усіх обговорюваних питань.

Анна Мегіц

admin