Литвин оголосив про припинення діяльності коаліції

Раніше це оголошення в кулуарах анонсував голова фракції Блоку Литвина Ігор Шаров. “Щойно закінчилася погоджувальна рада і чотири з п’яти керівників з фракції констатували, що коаліції не існує. З цим не погодилася лише фракція БЮТ. Відповідно зараз голова ВР на підставі заяви від 17 лютого і сьогоднішнього рішення керівників фракцій констатує, що коаліції не існує, тобто чинна коаліція припинила своє існування “, – сказав він.

Нагадаємо, Володимир Литвин раніше заявляв, що якщо 2 березня не будуть надані документи, що підтверджують існування цієї коаліції, зокрема підписи 226 депутатів, він оголосить про її розпад. Однак, учора, 1 березня Литвин не дав чіткої відповіді на запитання, чи буде він оголошувати про припинення діяльності коаліції у випадку, якщо не буде надано 226 підписів народних депутатів України. “Я не хочу виступати могильником”, – зазначив голова ВР. До цього він заявляв, що для нього питання коаліції – це питання результату, а все інше – моралізаторство і політичні звинувачення.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко 1 березня заявила, що Литвин не має права вимагати юридичного підтвердження наявності коаліції у парламенті.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна, РБК-Украина

admin