Головний тренер «Закарпаття» Ігор Гамула – «…Ми поки що летимо»

Анатолій Чанцев (головний тренер «Зорі»):

– В цій грі ми мали перевагу, яку, на жаль, не змогли втілити в забиті м’ячі. Пропустили перший гол через дитячі помилки двох центральних захисників. А про другий м’яч у наші ворота – ви все самі бачили.

– А що саме ми бачили?

– Особисто я бачив те, що Чайковський в підкаті виніс м’яч, а що ви бачили, мені важко сказати…

– Не вважаєте, що обидва пенальті в поєдинку були сумнівні?

– Ці питанні уповноважені розглядати делегат та інспектор.

– Ви вважаєте, що для перемоги вам не вистачило ще одного пенальті?

– Не розумію ваше запитання. У нас було кілька стовідсоткових нагод для взяття воріт, однак підвела реалізація.

– У вас дуже симпатична команда, в міжсезоння ви підсилилися кількома новачками. Що скажете про їх дії на полі?

– Сказати, що задоволений не можу, бо програли. Тренуємося у дуже важких умовах, в снігу, а тут раз в тиждень виходимо на зелений газон. Такі метоморфози не на користь команді, бо важко перебудувати тактику. Тим не менш, не чекаю виправдання через це.

Ігор Гамула (головний тренер «Закарпаття»):

– Упродовж гри довелося випити багато валідолу. Адже коли, практично на 80-й хвилині ставлять пенальті – все, здається, поїзд поїхав. Добре, що зуміли одразу відігратися, а потім забили і другий. Бог сьогодні був на нашому боці. Та й настрій на гру у хлопців був бойовий, а по-іншому й не могло бути. Перед матчем мав розмову з Нестором Івановичем, який приїхав в Ужгород на панахиду, тож у важку хвилину його життя просто зобов’язані були порадувати його перемогою і таким чином підтримати. Якби ми сьогодні втратили очки, то сіли б у вагон і поїхали у напрямку маршруту – перша ліга. Хочу завдячити і керівництву стадіону, директору Матвію Бобалю, що зумів підготувати поле за таких погодних умов. Дуже важко було грати за такого поля, а тим паче будувати атакуючі дії, адже «Зоря» – сильний суперник, її гравці швидко переходять від оборони до атаки.. Бог нині, мабуть, змилостився над нами, адже раніше все нашій команді на останніх хвилинах ставили пенальті. Тепер поставили у ворота суперника. Хочу подякувати хлопцям за самовіддачу. Щось Алексеєв не зовсім вдало увійшов у гру, він може набагато більше, ніж показав у сьогоднішній грі. Спеціально не хотів знімати його з гри, бо в запасі не було більше форвардів. Щодо Невуче, то після гри з «Металістом» у нас з Чарлесом відбулась чоловіча розмова, з’ясували всі гострі кути і вже в наступному поєдинку Невуче вийде на поле.

– Ваша думка щодо пенальті у ворота «Закарпаття»?

– Не буду коментувати рішення арбітра.

– Ви сьогодні досить спокійно вели себе під час гри, увесь час сиділи на лаві запасних…

– Так,змушував себе вести себе спокійно, хоча два р
ази вискочив і намагався рухами і криком допомогти підопічним, але потім зрозумів, що таким чином змінити сьогодні в грі щось не вдасться. Як бачите, вийшло на фарт. Мабуть, доведеться і в наступному матчі так тихенько відсидіти. Але не вийде, не витримаю.

– Можна вважати, що ця гра стала переломною для нас?

– Дуже б цього хотілося.

– Останні ігри непогано грає дублюючий склад команди, чи є вже серед молодої зміни «Закарпаття» гравці здатні виступати на рівні Прем’єр-ліги?

– Задоволений, що хлопці провели хорошу підготовку і більш серйозно стали відноситися до справи. На жаль, не виходить відвідати матчі молодіжного складу через тренування. Стараємося і віддаємо кількох гравців основного складу. Щоб допомагали хлопцям набиратися досвіду.

– Як вам гра Малигіна, в наступному матчі поставите його в основний склад команди?

– Олександр – боєць, він бореться за кожен м’яч. Звісно, не обійшлося без помилок, але вони були у всіх не лише у нього.

– Як гадаєте, цією перемогою ви здобули шість очок?

– Ну, ми не дали супернику відірватися. От як би ми б програли, то це б була катастрофа і наш літак би впав, а так ми поки що летимо. Та й знаєте, що інші команди-конкуренти здобули важливі перемоги: «Чорноморець» виграв. Тим не менше, основних конкурентів приймаємо вдома, та й поля вже будуть у більш належному стані. Адже багато комбінацій, які награвали за такого стану газону просто не можемо втілити у реальність.

admin