Чехи виділили на капремонт бюджетних установ Закарпаття 5 мільйонів крон

Про це повідомив заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Брензович після зустрічі з делегацією краю Височина на чолі з директором крайової адміністрації, головою благодійного фонду VISA Зденеком Кадлецом.

За його словами, в бюджеті на 2010 рік крайові депутати Височини передбачили 5 млн. чеських крон (2,2 млн. грн.). На реалізацію спільних 15 проектів з реконструкції та капітального ремонту бюджетних установ Великоберезнянського, Міжгірського, Мукачівського, Тячівського, Рахівського і Виноградівського районів Закарпаття, а також двох громадських соціально-культурних об’єктів.

Брензович зазначив, що в ході робочої поїздки члени чеської делегації оглянули об’єкти, які будуть охоплені проектом співпраці.

Заступник голови облради нагадав, що взаємні візити представників органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, бізнесових структур Закарпаття та краю Височина проходили протягом 2008-2009 років.

“У минулому році вдалося реалізувати чотири спільних соціальних інвестиційних проекти загальною вартістю понад 3 млн гривень, зокрема з реконструкції і переведення шкіл у селах Стримба і Лазещина Рахівського району на систему електроопалення, зі створення інформаційного Центру Європи в Карпатському біосферному заповіднику”, – зазначив Брензович .

Як повідомлялося раніше, обсяг виконаних будівельних робіт в Україні у січні 2010 року скоротився на 24,1% порівняно з січнем 2009 року – до 1,478 млрд грн, тоді як у січні 2009 року падіння становило 56,4% до січня 2008 року.

admin