Андрій Погорєлов пригрозив Міністру… батьком!

Як повідомлялось в ЗМІ, за результатами перевірок КРУ було виявлено в обласному управлінні охорони середовища, яке очолював до недавнього часу Андрій Погорєлов, багаточисленні факти серйозних фінансових порушень.

На час проведення додаткової перевірки, Погорєлова було тимчасово відсторонено від виконання обовязків. А коли вказані факти підтвердились, Міністр охорони навколишнього природного середовища України п. Георгій Філіпчук звільнив із займаної посади, начальника управління області Погорєлова А.В., який встиг втекти, як це водиться в нерадивих чиновників, на лікарняний.

Сьогодні Погорєлов сподівається завдяки отриманому лікарняному поновитися на посаді начальника вищезазначеного управління через суд. І майже щодня з’являється в колись очолюваній ним структурі.

«Призначення п. Славинця В. відбулося надто стрімко, і без презентацій, тим більше, що Але мова не про це. Його дії на теренах Закарпаття зараз розглядають органи прокуратури, – переконував працівниць управління розчервонілий Андрій Погорєлов. Він не знає ще мого батька…Він і Міністра ще дістане.»

Дехто з працівниць управління пожартував, що залишилося ще амбітному молодшому Погорєлову зняти “боганчу” і постукати нею по столі, як це колись зробив на саміті Хрущов.

admin