ЗМІ опублікували список сіл, куди приїде тисяча "бойовиків" Партії регіонів

Газета “КоммерсантЪ-Украина” опублікувала список населених пунктів під Києвом, в які, за даними МВС, приїде тисяча “спортсменів” від Партії регіонів.

Як повідомило джерело видання в міністерстві, міліція має в своєму розпорядженні інформацію, що завтра, 4 лютого, в населені пункти під Києвом прибудуть “представники зі східного регіону”.

Зокрема, 300 чоловік поселяться в санаторії “Пролісок” (село П’ятихатки, Обухівський район), 250 чоловік – в дитячому оздоровчому таборі “Енергія” (смт Ворзель, Києво-Святошинський район), 100 чоловік проживатимуть в селі Рожни, ще 50 – в селі Липки (обидва – Броварський район).

Нагадаємо, що вчора в.о. глави МВС Юрій Луценко заявив про наміри Партії регіонів (ПР) привезти в Київську область близько тисячі “спортсменів і охоронців” для участі в акціях після другого туру президентських виборів.

Раніше про це говорила також прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, після чого була проведена перевірка СБУ, яка нічого не виявила.

У Партії регіонів заперечують інформацію про те, що їх представники і прихильники кандидата в президенти Віктора Януковича звозять до Києва і області бойовиків з регіонів.

“Так, ми проводили акції під Центрвиборчкомом після першого туру, але якщо на цьому мітингу були спортсмени, то це звичайні громадяни, що займаються спортом, і у жодному випадку не бойовики. Не можна сказати, що це спеціально відібрані люди для якихось цілей – це не так. Якщо у нас виникне необхідність закликати прихильників на мітинг, провести масову акцію, ми з цим завданням справимося за рахунок активу Київської області”, – заявив виданню глава київської міської організації ПР, народний депутат Василь Горбаль.

За матеріалами: КоммерсантЪ-Україна

admin