Завершення виявилося переможним — в останньому турецькому поєдинку «Закарпаття» здолало раменський «Сатурн»

У дебюті матчу м’яч перебував переважно в центрі поля. Однак у середині першого тайму гра дещо оживилась. Росіяни кілька разів загрожували ужгородцям ударами здалеку, проте постріли не стали особливою загрозою для Дмитра Бабенка. Наші футболісти відповідали контратаками, але й ті не вплинули на рахунок.

Стартовий відрізок гри другої половини зустрічі пройшов без загострень. І майже пів тайму команди шукали ключі до воріт суперника. Аж поки на 64 хв. штрафний метрів з тридцяти не взявся пробивати новачок ужгородців Алєксєєв. Шкіряний від рук голкіпера «Сатурна» влетів у сітку воріт — 1:0. Дощова погода внесла свої корективи у хід зустрічі, тому решта ігрового часу нічим цікавим не запам’яталася. Тож фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу підопічних Ігоря Гамули — 1:0.

На цьому ужгородський ФК у піднесеному настрої завершує черговий етап тренувань у Туреччині. А вже в четвер колектив повертається на Батьківщину.
Склад ФК «Закарпаття»: Бабенко, Гибалюк, Хауши, Шендрик, Леандро, Іванов, Райчевич, Трішович, Гомес, Давидов, Алєксєєв.