Закарпатець, оберігаючи своє майно, застрелив двох злодіїв

Уночі 4 лютого у Виноградівський райвідділ міліції надійшло повідомлення з прикордонного селища Вилок. До тамтешнього дільничного міліціонера звернувся із заявою місцевий підприємець, 65-річний Андрій. Він розповів, що пізно ввечері обходив територію свого приватного підприємства (фірма займається постачанням і обробкою деревини) і виявив відчиненим вагончик, у якому зберігалися мідні радіатори. Коли господар увійшов усередину, то побачив там трьох невідомих юнаків. Один з непроханих гостей ударив чоловіка ногою в обличчя, після чого всі троє кинулися навтьоки. Але далеко злодії не відбігли.

Доганяючи втікачів, підприємець вихопив з кишені бойовий пістолет і випустив кілька куль у бік втікачів. Один з них упав. Як пізніше з’ясується, куля пробила нирку й зачепила серце. Двом іншим вдалося втекти. Проте наступного дня у полі за сто п’ятдесят метрів від території підприємства виявили ще один труп молодого чоловіка з проникаючим пораненням спини та лівої легені. Це був другий нічний втікач. Третьому пощастило втекти, його наразі розшукує міліція.

Сам затриманий тепер переконує: він лише оборонявся й захищав власне майно від крадіїв. Стосовно ж пістолета, з якого застрелив двох людей (це «Чеська збройовка» калібру 6,35 мм), то підприємець висунув версію, буцімто цю вогнепальну зброю він знайшов незадовго до того на території підприємства.

Особи обох убитих міліція встановила. Ними були мешканці селища Королево та Веряці віком 30 та 24 років, які раніше вже потрапляли у поле зору правоохоронців, хоча судимості не мали.

Підозрюваного в скоєнні двох навмисних убивств затримали, міліція порушила кримінальну справу за ст.115 ч.1 Кримінального кодексу України, – повідомляє заступник начальника Виноградівського райвідділу міліції майор Янош Дорчинець.

admin