ЗА КОГО ВЕГЕШ ТА ЙОГО ЛІКАРІ?

Не всіх начальників первинної, районної та обласної ланок вдалося зґвалтувати і нагнути за «світле майбутнє» В.Януковича. Завдяки адміністративній вертикалі зібрали 7 автографів по лінії освіти, 9 – культури і аж 33 – медицини.

Ми далекі від того, що підписанти справді переконані, що Янукович та європейські цінності – близнюки, що він дасть їм роботу, пенсії, оздоровить і просвітить. Підсунули якийсь текст. Незручно було відмовити.

Під чим же підписалися «представники інтелігенції», щоби дошкулити Ю.Тимошенко? Мало дістали бюджетних гривень, а прозвітувати за отримані язик не повернувся. В їх уяві Янукович не тільки по шапці дасть (відома слабкість), але й грошей докине. Це залізна логіка тих, які систематично займаються чиновницькою проституцією.

Найперший серед них ректор Ужгородського національного університету М.Вегеш. Нема слів. Усі 33 підписані медики його знають, а що вже про виборців казати. Простолюд із мінімальною зарплатнею тижнями в шоці, як серед білого робочого дня п’яного «янучара» за руки і ноги заносять додому.

Специфічний стан двічі орденоносного ректора не дозволяє виконувати йому службові обов’язки. Закон же від нього вимагає особистим прикладом утверджувати моральні принципи стриманості та поміркованості, запобігати вживанню алкоголю не лише самим собою, але й молоддю та дітьми.

Нині ж Вегеш агітує за проффесора Януковича. Кого? Учених, педагогів, студентів, усіх, які прагнуть щонайменше мати стосунок з усіляким чиновницьким сміттям і непотребом у личині псевдоінтелігентів.

Іван РЕДИСКА

admin