Відкинь апатію та сумніви – проголосуй за Юлію Тимошенко!

Але також присутні великі ризики фальшування реального вибору та узурпації влади. І як наслідок – диктат олігархії надовго або назавжди. Це фактична втрата незалежності та перетворення України в «окраїну» сусідньої імперії.

Що стосується Закарпаття, то це намагання подальшого свавільного панування мукачівського кримінального угруповування та їх сателітів під «кришами» майже всіх політичних філій у краї, які вони придбали у «чесних» київських вождів, за «чесно» зароблені гроші. Також вони готові роздати копійки виборцям на місцевих виборах у травні, скориставшись скрутним становищем жителів через кризу, і всадовити в крісло мера Ужгорода представника завидівського клану, а також у всі райони і міста області васалів, які будуть виконувати їх вказівки а не волю більшості громадян. Захопити всю владу в краї надовго, перетитуловати свого шефа з «барона» на «графа», переселитися в Ужгородський замок і продовжити правити «подданими» в феодальних традиціях.

Чи потрібно це закарпатцям? Ні! І цю відповідь необхідно дати на виборчих дільницях 7 лютого!

Не звертаючи увагу на тиск адмінресурсу в краї, який працює на донецького кандидата, а вірніше на своє продовження панування, треба прийти до виборчих дільниць і проголосувати! Проголосувати за майбутнє своїх дітей, які сьогодні не мають право голосу, але мають право на щасливе майбутнє! Проголосувати і за тих, які не дожили до сьогодення, але теж бажали кращого життя своїм нащадкам!

Однозначно, немає ідеального кандидата в президенти. Але вибір потрібно робити. Потрібно виконати свій обовязок. І поставити відмітку в графі «не підтримую жодного кандидата» – це виконати волю тих «демократів», які бояться закликати виборців голосувати за Януковича відкрито, щоб не втратити можливості «пролізти» у Верховну Раду на позачергових виборах, які їм обіцяють після президентських. Це виконати бажання тих, які користувалися владою у власних цілях і надалі хочуть це робити.

Тому, не звертаючи увагу на деякі сумніви, які, зрозуміло, притаманні людям, у нас сьогодні є єдиний правильний вибір – прийняти участь у виборах і проголосувати за Юлію Тимошенко! І цим вибором підтвердити наявність демократії та максимальної статевої рівнопраправності у політиці та державному управлінні в Україні!

Депутат Закарпатської обласної ради Биркович В.І.

admin