В Австралії вбито мультимільйонера Германа Рокфеллера

Поліція перевіряє версію про вбивство зниклого кілька днів тому австралійського мультимільйонера Германа Рокфеллера, двом підозрюваним пред’явлені звинувачення.

Стало відомо, що раніше для допиту у відділ поліції з розслідування вбивств були доставлені 57-річний Маріо Шембрі і 41-річна Бернадетт Денні.

Їм були пред’явлені звинувачення у вбивстві бізнесмена, за словами представника правоохоронних органів, обоє обвинувачених зізналися, що між ними і Рокфеллером сталася якась сутичка, яка призвела до загибелі підприємця.

Після інциденту чоловік і жінка сховали труп.

Шембрі показав поліції місце, де може бути заховане тіло Рокфеллера. В даний час з’ясовується, чи належать останки зниклому бізнесменові.

Як повідомлялося, раніше австралійська мовна корпорація ABC повідомила про те, що поліція розшукує зниклого кілька днів тому 52-річного мільйонера і є побоювання, що його немає в живих. Останній раз його бачили в аеропорту Мельбурна 21 січня. Повернувшись до Австралії після ділової поїздки, він сів у свій автомобіль і поїхав, після чого близькі його не бачили.

У понеділок, 25 січня, в районі міста Баллан на північ від Мельбурна було виявлено автомобіль, в якому Рокфеллер виїхав з мельбурнського аеропорту. Машина була замкнена, в салоні не виявлено ніяких слідів боротьби.

52-річний Герман Рокфеллер заробив багатомільйонні статки на інвестиціях в нерухомість. За повідомленням австралійської преси, він не є родичем європейської сім’ї Рокфеллерів.

За матеріалами: РИА Новости

admin