Український літаючий лижник потрапив у госпіталь Ванкувера

Українець Віталій Шумбарець, який на ХХІ зимових Олімпійських іграх представляє національну збірну зі стрибків з трампліна, отримав травму під час офіційного тренування.

Виконуючи стрибок з трампліну (K-125), спортсмен потрапив у потужний повітряний потік і втратив координацію, що призвело до падіння. Віталій впав обличчям у сніг.

Українець на мить втратив свідомість, проте незабаром прийшов до тями.Одразу після цього Віталій був доставлений у госпіталь Ванкувера, де йому була надана перша медична допомога.

Обстеження за участю канадських та українських лікарів показало забій плечового суглоба та грудної клітини. Переломів не виявлено, спортсмен знаходиться у повній свідомості.

Найближчі 4-5 днів Віталій Шумбарець проведе у стаціонарному відділенні госпіталю, щоб запобігти виникненню будь-яких ускладнень.

Відзначимо, що у перший день змагання Віталій Шумбарець брав участь у стрибках з трампліну (К-90). За підсумками кваліфікації український спортсмен посів лише 45-те місце і не зміг поборотися за медалі Олімпіади-2010.

У олімпійських командних змаганнях збірна України зі стрибків з трампліну участі не братиме.

За матеріалами: ТСН.ua

admin