УБОЗ волає SOS !

ЗАЯВА

Ми, ветерани органів внутрішніх справ України, колишні керівники та працівники Управління по боротьби з організованою злочинністю в Закарпатській області стурбовані станом справ і, в першу чергу, свавіллям з боку новопризначеного начальника УБОЗ ГУМВС в Закарпатській області Філіпенка П.М. та його заступника Савченка С.Ю., які, в свою чергу, останнім часом займаються незаконними дисциплінарними покараннями та відстороненнями від займаних посад керівників відділів та ряду працівників УБОЗу.

Так, керівники відділів Банк М.В., Іванчулинець В.В., Валько Р.Ю., Путраш Г.Г., Кайло Ю.Ю., працівник Михтонюк С.М., та ряд інших були нашими учнями та на сьогоднішній день є професійним ядром спецпідрозділу, які, працюючи в службі близько 10 років, зарекомендували себе тільки з позитивної сторони, як професіонали своєї справи, та на протязі даних років завжди рік у рік за їх матеріалами порушувались та направлялись до суду резонансні економічні та загально-кримінальні справи відносно учасників організованих злочинних угруповань, які діяли на території області у сфері зовнішньо-економічної діяльності (контрабанда), лісовій галузі, агро-промисловому комплексі, бюджетній сфері, держрезерву, а до бюджету України було повернуто грошових коштів на значні суми.

Не зважаючи на це, Філіпенко П.М. та Савченко С.Ю. заявили згаданим працівникам, що їм терміново необхідно звільняти займані посади у зв’язку з тим, що на їхні місця вже є нові кандидати, а дослівно це було сказано так: «Я с вами работать не буду, ищите себе работу, или я все равно вас уволю под любым предлогом потому, что я приведу на ваше место еще пять человек». На одній з оперативних нарад керівників відділів Філіпенко П.М. демонстративно вигнав із залу з погрозами про звільнення Банка М.В. та Валька Р.Ю., при цьому заявивши: «Идите, ищите себе работу, а здесь на работе больше не появляйтесь». Своїми діями Філіпенко П.М. порушив вимоги трудового законодавства України. Окрім того на даних працівників (Банк М.В., Іванчулинец В.В., Валько Р.Ю., Путраш Г.Г., Кайло Ю.Ю., Михтонюк С.М.) постійно здійснювався систематичний тиск у вигляді щоденних вказівок про написання рапортів за власним бажанням покинути ряди спецпідрозділу УБОЗ.

Постає питання, коли ми працювали, то й спецпідрозділ був державним правоохоронним органом, одним з кращих в Україні, а зараз це, що приватна фірма однієї людини?

Дані працівники протягом проходження служби жодного разу не притягувались до дисциплінарної відповідальності, у той же час неодноразово заохочувались за високі практичні результати роботи правами начальника УМВС, ГУБОЗ та МВС України. За останні п’ять років в УБОЗ ГУМВС України в Закарпатській області проходили часті зміни керівництва служби, що негативно впливало на результати роботи. Відсторонення вищевказаних керівників відділів та працівників служби негативно вплине на кінцеві результати роботи, щодо протидії організованій злочинності на території краю. На підставі вищевикладеного ми, ветерани органів внутрішніх справ України, звертаємось до Вас з проханням дати принципову оцінку діям Філіпенка П.М. та Савченка С.Ю., щодо незаконного усунення від займаних посад керівників та працівників служби.

З повагою,

Поп
адюк М.В.______________^

Лазар Й.Й._________________^

Тирпак І.І._________________^

Готра В.І.__________________^

Вагін В.П.__________________^

Русий А.П._________________^

Ярчич П.П._________________^

Салай С.С.__________________^

Мандзюк П.М.______________^

Мачкалов Б.М.______________^

Турицький А.М._____________^

Кереканич М.Ю.____________^

Новосьолов О.В.____________^

«_17___» лютого 2010 року

admin