Словацький Союз антифашистських борців нагородив Сергія Ратушняка за вагомий внесок у розвиток Міжнародного ветеранського руху

Офіційний прийом ужгородсько-словацької делегації відбувся в малому залі Ужгородської міської ради.

Міський голова Сергій Ратушняк вручив грамоти Ужгородської міської ради та Закарпатської облради за особистий внесок у Міжнародний ветеранський рух на Закарпатті підполковнику у відставці, ветерану Збройних Сил Словаччини, голові Міхаловецького обласного комітету Словацького Союзу антифашистських борців Паволу Шараничу, майору у відставці Мірко Лібі, підполковнику у відставці Д.Сідору (Міхаловеце), полковнику поліції у відставці Ш.Дідлічу (Требішов), підполковнику у відставці М.Якубець (Требішов) та секретарю Кошіцького комітету Словацького Союзу антифашистських борців Катерині Мрвові.

Від імені Словацької делегації генерал-майор, голова Ужгородської МО МУСУВ Микола Козловський вручив нагороду Ужгородському міському голові Сергію Ратушняку. Також, пам’ятні відзнаки було вручено начальнику управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради Олегу Муртазіну та ветеранам Міжнародної Україської спілки учасників війни.

Після прийому в міській раді, учасники делегацій взяли участь в зустрічі з ветеранами Міжнародної Україської спілки учасників війни й Словацького Союзу антифашистських борців та провели конференцію.

Також, в програмі були зустріч з Генеральним консулом Словацької Республіки в м.Ужгород та церемонія покладання квітів на Пагорбі Слави.

admin