Сергій Ратушняк: Про гендлярство владою і перемогу «синагогівської зграї»

Одночасно в деяких українських ЗМІ, підконтрольних Вадиму Рабиновичу, одночасно стартувала брудна кампанія з дискредитації Ужгородського міського голови.. Зокрема, Сергія Ратушняка в цих ЗМІ змальовують як нібито, агента радянського КДБ. А як доказ цього брехливого твердження – демонструють читачам копію агентурної справи на якогось агента «Жолудь», на обкладинку якої для створення ілюзії достовірності ліплять фото Сергія Ратушняка. Однак фальшивку (чомусь заведену Львівським КДБ, хоча Сергій Миколайович на той час проживав в Ужгороді) видно з першого погляду. Автори цієї брудної публікації, мабуть, взагалі нічого не знають про життєвий шлях С.Ратушняка. Один тільки, але вельми промовистий факт: агентурну справу заведено 25 вересня 1972 року, а Сергієві Ратушняку на той час виповнилося… лише 11 з половиною років!!! То ж закономірно виникає сакраментальне запитання з суто єврейського гумору: «Хто кому тут рабинович?»

За коментарями журналісти Clipnews.info звернулися до самого Сергія Ратушняка.

– Сергій Миколайович, на Вашу думку, чи не є ці дві події пов’язаними між собою? Адже добре відомо, що Ви є непримиренним опонентом Віктора Балоги і на сьогодні Ви практично єдиний, хто може протистояти тому, аби одна завидівська родина взяла під повний контроль всю нашу область…

– Насамперед, Партії регіонів «тіло» Балоги не потрібно. Ну, це можуть в крайньому разі, бути якісь власні розрахунки Балоги з Януковичем. Адже Балога свого часу, користуючись безвідповідальністю Ющенка, підписав не один Указ, який був потрібен тоді Януковичу. Тому, зараз ведуться розмови, що Партія регіонів проштовхує на губернаторство в Закарпатті Віктора Балогу. Якщо ж він таки купив собі посаду, то першим сигналом очікуйте від Ледиди, очільника обласного штабу Януковавича, пояснення на кшталт, що він не хоче керувати в області, а мріє потрапити у Верховну Раду. Де він нічого не зробить. Як, зрештою, й Кеменяш, Кріль і Петьовка. І тоді ця відмова вже означатиме, що хтось таки отримав гроші і вмовляє партію призначити на посаду Балогу. Хоча загалом призначення за партійними списками або за гроші є ганебним явищем, яке започатковано ще з часів президентства Леоніда Кучми і поки продовжується…

Балога – це злочинець, за яким тягнеться шлейф із сотень нерозкритих кримінальних злочинів, на мільярди гривень, включаючи і криваві розборки, і шість нерозкритих замовних вбивств, за якими всі нитки замовлення ведуть до нього. Підписання Януковичем Указу про призначення головою Закарпатської ОДА з прізвищем Балога означатиме швидкий і дуже поганий кінець для цього Президента. Пригадайте, як закінчила своє існування СДПУ(о) з Балогою. На останніх парламентських виборах півтора відсотка не набрали. А з 60% голосів за Ющенка у 2004 році залишилося «аж» три відсотки.

Якщо таким «успішним» шляхом хоче йти Янукович, то вся його каденція може закінчитися вже і в цьому році.

– У який спосіб повинно діяти українське суспільство, щоб протистояти таким проявам політичної корупції, як придбання державних посад за гроші, що набуло загрозливих масштабів за період президентства Віктора Ющенко і, як бачимо, має своїх послідовників в оточені нового Президента?

– На жаль, народ, в тому числі і я, свого часу віддали кермо держави злочинному клану Кучми, потім Ющенку, який взагалі примітивно продавав всю владу. І награбував мільйони. Гроші йшли через Балогу, який очолював секретаріат Президента, призначення тисяч суддів за відкати по 250 тисяч доларів. Менше ніж за мільйон неможливо було очолити обласну адміністрацію, продавалися прокурорські крісла і т.д. Це кошти, які щодня збирав Балога для Ющенка. Тому Ющенко і говорив, що: «Балога – це я».

І, якщо Янукович продовжить ці традиції, кінець вже буде набагато безславнішим. Більше того, дарування Севастополя для Чорноморського флоту, дарування газотранспортної мережі, визнання російської мови державною призведуть взагалі до кривавого розколу України на багато частин.

У нас вже стало традицією не поважати Конституцію. Новообраний президент ще до інаугурації заявляє, що в нього є три кандидатури на посаду прем’єра. Хоча він обирався на посаду Президента і заходить в кабінет Ющенка. А подання на призначення прем’єра – справа коаліції, а справа коаліції – справа Верховної Ради. Виборів до Верховної Ради, формування нової коаліції і висування кандидатури нового прем’єра не відбувалося.

Другий момент цинізму і політичного невігластва: Литвин у своєму бажанні стати першою політичною шльондрою в державі без будь-якої конкуренції, обраний спікером від коаліції, ставить під сумнів існування цієї самої коаліції, до якої він входить і від якої він спікер. Скоро він засумнівається в тому, що його тато і мама любилися, мама завагітніла і його народила від себе. Оце називається – блядство. Інших слів для оцінки цього дійства немає. Тут без коментарів.

Ну а Рабинович і компанія – це, очевидно, на генетичному рівні… Це стосується Рабиновича і брудного наклепу, який вони створили. Вони стверджують в своїх опусах, що я є агентом КДБ з 1972 року, а мені тоді було 11 років!!! Коментарі тут зайві.

Я в КДБ за своє життя був тільки в камері, арештований, до речі, на замовлення його, Рабиновича, братів по крові. Така ось, як бачите, в них правда… І якщо я в 11 років працював на КДБ, то така в них правда і про Холокост, і про їхні страждання, і про їхню мораль, совість, честь. Це характеризує Рабиновича якнайкращим чином.

І якщо так йтиме і надалі, то не виключений вибух навіть в самій Партії регіонів. В якій не всі лежать під «синагогівською зграєю». І це не всім до вподоби.

Хто переміг? Хто вважає себе переможцем на цих виборах? Народ України чи Партія регіонів? Хто був у числі перших, котрі вночі вітали в готелі «Інтерконтиненталь» Януковича з перемогою? Фірташ, Вексельберг, Рабиновичі, Коломойські, Пінчуки – ось вони і перемогли. Я про це говорив ще за три місяці до Нового Року – говорив, що це буде перемога Синагоги. І Синагога перемогла. І якщо це так насправді, то це крах України, і Януковича як Президента. Через коліно переламати усіх не вдасться. Янукович мав би бути президентом держави, а не «смотрящім» від цієї масонської братви.

Народу потрібно те, що ні в якому разі не потрібно цим «вітальникам». Адже саме люди з цього кола обікрали нашу державу. Це і є вороги української держави та українського народу. І якщо Янукович приймає їхню сторону, це наближає його крах, як керівника держави. Або він розріже цю пуповину і дійсно стане керівником держави Україна.

Звичайно хотілося б щоб у Януковича щось все ж таки з його програмою вийшло.

admin