Рейтинг злісних прогульників ВР очолили регіонали

Протягом п’ятої сесії Верховної ради з невідомих причин жодного разу не брали участі у поіменних письмових реєстраціях 14 народних депутатів. Про це повідомив віце-спікер, представник БЮТ Микола Томенко.

За його словами, найбільш злісні прогульники мають по 51 пропуску засідань Верховної ради. При цьому переважну більшість у списку злісних прогульників-нардепів склали представники Партії регіонів.

Серед регіоналів усі засідання ВР пропустили Нуруліслам Аркаллаєв, Рінат Ахметов, Ігор Гуменюк, Сергій Кий, Андрій Клюєв, Борис Колесніков, Леонід Клімов, Олександр Лещинський, Антон Пригодський, Володимир Мальцев, Юрій Чертков.

Крім того, стільки ж пропустили представники НУ-НС Давид Жванія і Геннадій Москаль, та один депутат від БЮТ – Костянтин Жеваго.

За словами віце-спікера, ще гірша ситуація з участю народних депутатів у засіданнях парламентських комітетів. Як сказав Томенко, жодного разу у засіданнях своїх комітетів не брали участі 46 народних депутатів з різних фракцій.

Нагадаємо, раніше спікер ВР Володимир Литвин обіцяв залишити без зарплат депутатів, які не ходять на роботу,а також забрати в народних обранців гроші за дні, коли робота парламенту була заблокована.

За матеріалами: УНІАН

admin