Регіонали з ночі заблокували Раду, куди самі усіх скликали

За словами джерела, група народних депутатів від Партії регіонів чергувала вночі в сесійній залі, і з 8 ранку вони заблокували трибуну, президію Верховної Ради, а також частину входів до зали.

Інформацію про блокування “регіоналами” роботи Верховної Ради підтвердив і віце-спікер парламенту Микола Томенко (БЮТ).

Він нагадав, що “регіонали” ініціювали проведення позачергового засідання парламенту.

При цьому Томенко висловив здивування з приводу того, що вони не збираються давати парламенту працювати.

“Я не розумію логіки дій “регіоналів”, бо це виглядає як парадокс – запросити на позачергове засідання і перед нами закрити двері”, – сказав віце-спікер.

За його словами, фракція БЮТ все одно братиме участь у позачерговому засіданні Верховної Ради, але виступатиме проти ухвалення змін до закону про вибори президента, на розгляді яких наполягає фракція Партії регіонів.

Томенко також повідомив, що до початку засідання парламенту відбудуться консультації лідерів фракцій, щоб “зрозуміти стратегічний задум Партії регіонів”.

Як відомо, у Верховній Раді було зареєстровано ініціативу 166 народних депутатів від фракції Партії регіонів щодо проведення 3 лютого позачергового засідання.

На ньому планується розглянути у другому читанні проект закону про внесення змін до закону “Про вибори президента України” (щодо організації роботи виборчих комісій).

Цей законопроект Верховна Рада ухвалила у першому читанні 28 січня. Згідно з ним, виборчі комісії матимуть право проводити засідання навіть за відсутності кворуму.

admin