Польського політика, який привітав Януковича, ув'язнили за секс-шантаж

Перший польський політик, який особисто привітав Віктора Януковича з перемогою на президентських виборах в Україні, отримав два роки в’язниці за сексуальні домагання.

Йдеться про радикального лідера аграрної партії “Самооборона Республіки Польща”, колишнього віце-прем’єр-міністра Польщі Анджея Леппера.

Як передає Polskie radio, вирок Лепперу та його колезі Станіславу Лижвинському 11 лютого виніс окружний суд в Піотркуве Трибунальському. Під час оголошення вироку обох обвинувачених в залі суду не було.

Наприкінці 2006 року в Польщі спалахнув секс-скандал, який призвів до кризи уряду Ярослава Качинського в 2007 році. У центрі скандалу опинився міністр сільського господарства і голова коаліційної партії “Самооборона” Анджей Леппер.

Високопоставлений чиновник активно використовував своє службове положення для сексуального шантажу потенційних співробітниць під час прийому на роботу. За свідченнями однієї з постраждалих жінок, особистий помічник Леппера пропонував їй місце в лавах “Самооборони”, якщо вона погодиться на секс з віце-прем’єром і ще низкою членів партії.

Жінка розповіла, що, підтримуючи протягом декількох років сексуальні стосунки з главою партії, вона змогла отримати місце спочатку заступника голови регіонального представництва “Самооборони”, а потім главою осередку партії в одному невеликому польському містечку.

За матеріалами: gzt.ru / ЛIГАБiзнесIнформ

admin